Wpis z mikrobloga

@BOYAR:

ak myślicie czy powinienem zrobić ciche dni, zero sexu i opcje "foch, domysl się" ? zakładam że tak by to wyglądało w odwrotnej sytuacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


kek i poco sie zniżać do poziomu takich ludzi?
  • Odpowiedz
@BOYAR: Trzeba pokazać, że się jest lepszym człowiekiem i nie obraża o byle gówno. Tak jak nie obrażasz się na dziecko, albo psa jak ci zje 50 złotych :)
  • Odpowiedz
@BOYAR: Jeszcze jedno, pamiętaj, że kobieta ma cały arsenał sztuczek i jak się odgryziesz na niej, to ona będzie chciała zrzucić winę na ciebie, albo będzie brała na litość, tak żebyś to ty czuł się winny, że ona zapomniała.
  • Odpowiedz
zywasz samcoalfowaniem pogardę dla ciągłego #!$%@? browarów? Nawet mi cię nie żal.


@Gacrux: Ciekawe wnioski wyciagasz z takiego zdjecia. Przypominam ze tak wyglada sernik na zimno a nie piwo. Czekam na jakiejs lepsze wrzuty niz "usun konto", "stulej", "nawet mi cie nie zal"
  • Odpowiedz
@BOYAR: sory mistrzu, pomieszały mi się wpisy. To nie było do ciebie. Wybacz za to.
Ale wracając, ja wyczuwam żart, tylko twój jest po prostu tak żenujący, że mam ochotę uderzyć się tępym narzędziem w jakieś czułe miejsce. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Gacrux: Wierze goraco w osoby czytajace takie wpisy, ze potrafia odnalezc w tym choc ziarno ironii losu i docenic sytuacje jaka sie wydarzyla. Normalny ze mnie czlowiek i nie mam zamiaru robic jej gownoburzy z tego powodu. Wpis to forma lekkiego zartu z calej sytuacji.
  • Odpowiedz