Wpis z mikrobloga

#ibuygoukupony #ibuygou #redmi3 #xiaomi
Mireczki złe wieści. Kupon na 32$ na Redmi 3 na ibuygou niestety został chwilowo wstrzymany i od 20.03 znów będzie aktywny. (,) Majo jakiś problem z dostępnością ale szybko to naprawio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozwolę sobie zawołać plusujących i tych co się udzielali, bądź chęć zakupu wykazali.
@FWierzbowski @Tekedo @czerwonyziemniak @grudzin @mariusz5891 @damek, @Dezynwoltura, @dowiew, @Fadamaker, @fedora @HaveANiceDayMan @jasiek12321 @karpaciarz @kredzion @oktaNITRO @zeek
  • 40
To już nie wiem czy ibuygou czy spemall... Chciałbym jak najtaniej, bez VATu, no i akcesoriami darmowymi bym nie pogardził.
#ibuygou #sspellmall #redmi3 witam kupujac w spellmall jaka wysylke lepiej wziasc?EU Express 6-9 Working Days, 100% No Tax. We Pay if there is any tax at custom czy Expedited Shipping 60% OFF Big Discount with with DHL express tracking NO! Fast, Safe, Realtime online tracking! Highly Recommended! we will lower value on invoice, so there is nearly no tax at your custom??
@dziubsonekk: dodałeś 2x 5$ za +1 rok gwarancji jeśli chodzi o Ibuygou. teraz stoi na sklepie za 169.99$, i mówisz że taniej w spemall jak tu liczysz właśnie tą opcję wydłużenia gwarancji, to chyba jednak cena podobna wychodzi, ne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rubik
#ibuygou
Subtotal: $188.98
Shipping & Handling: $21.00
Coupon Value: $27.99
Order Total: $181.99

#spellmall

Subtotal: US$ 164.98
EU Express (Shipping to PL : 1.4 kg): US$ 15.89
Coupon: US$ -5.00
Grand Total: US$ 175.87

obie wersje z dodatkową gwarnacją, szkoda że #ibuygou za etui prawie 2 razy tyle oczekuje.
Ja muszę kupić na prersent więc nei mogę czekać już dziś dostalem po dupie 5 $ :(