Wpis z mikrobloga

@1tona: Ah o gejach myślisz, no to wszystko OK, przecież wykop nie znosi LGBT :) No i co z tym ukochanym Iranem, który co chwila jest wychwalany na wykopie? Też jest na liście.
A tak serio to co wkleiłeś to Szarjat, który chociażby zabrania picia alkoholu czy jedzenia wieprzowiny, a w Emiratach jest dostepnę legalnie i bez przeszkód. Oprócz Szarjatu jest jeszcze prawo "cywilne".
@blinxdxb: A tak jeszcze co do poprzedniego wątku karalnosci za kontakty pozamalzenskie to raczej nie chcialbym byc przylapany na seksach z filipińską pokojówką w KSA :D Ściąć by mnie pewnie nie ścieli ale...
@blinxdxb: Śmieszny z Ciebie gość.
W kontrze, do tego, że niektórzy na mirko mają, moim zdaniem, uzasadnione obawy względem imigrantów z rejonów, które są fragmentem tego mniej cywilizowanego świata arabskiego, wrzucasz wpis o gościu, który nasikał pod płotem i dostał 10 dni więzienia.
Gdzie Rzym, gdzie Krym?
@Fafnucek: Jestem w kontrze, bo w przeciwieństwie do wiekszości motłochu nie czerpię informacji z prawicowych mediów (z lewicowych zresztą też nie) tylko z życia. Natura mojej pracy polega na tym, że nie tylko mieszkam na bliskim wschodzie, ale regularnie podróżuje po większości krajów regionu. Mam też biznesy w krajach, w których obecnie toczą się wojny. Po prostu rzygać mi się chcę widząc dwulicowość typowego obywatela naszego kraju i tyle.
@blinxdxb: Ale co ma do tego koleś, który odlał się gdzieś pod krzakiem? Chodzi mi o skalę porównawczą. Potrafię zrozumieć, że ktoś po zamachach w Nowym Jorku, Londynie, Madrycie i Paryżu może się czuć zagrożony przetaczającą się przez Europę falą uchodźców. Nie mogę zrozumieć, jaki ma z tym związek sikający Polak.
@Fafnucek: Taki, że Polaków w ZEA jest zaledwie 1000+ i jeden taki cieć robi nam wszystkim złą opinie. Nie wystarczy już, że wszystkich Polaków uważają tu za rasistów to jeszcze teraz przyjeżdża taki i sika na środku ulicy.
@blinxdxb: Ale tak na serio to o co ci chodzi? Co ty się Polaków czepiasz? Trafił się jakiś idiota zrobił co zrobił teraz będzie miał przesrane ale odkręcanie tego w taki sposób że 1,5 mld muzułmanów jest zajebistych bo jeden Polak się odlał w Dubaju w miejscu publicznym to jest logika różowego paska albo janusza z twojego awataru.
Może tam na bliskim wschodzie takie wiadomości nie dochodzą ale złą opinię muzułmanom
@blinxdxb: chcesz statystyki? Bardzo prosze:
1400 małych dziewczynek na przestrzeni 10 lat tylko w jednej małej mieścinie.

http://www.wykop.pl/link/2994861/rotherham-uk-stolica-gwaltow-na-bialych-dziewczynach/

Wyszło tylko dlatego, że dziewczynki dorosły i przestało im się podobać super poprawno polityczne multi-kulti, które chroniło muzułmanów przez 10 lat.

Polakom można pluć w twarz, wiesz dlaczego? Bo przyjdzie taki jak Ty i zacznie srać na swoje własne gniazdo. No ale przecież wszystko Ok, bo Ty nie czujssz się Polakiem, prawda? :)
@blinxdxb: Jak mniemam w Dubaju ludzie nie żyją niczym innym jak gościem, który nasikał koło mostu. Myślę, że może to przynieść dla Polski poważne reperkusje na arenie międzynarodowej.
p.s. Nie chciałbym nic sugerować, ale ten jego sik mógł mieć coś wspólnego z ostatnimi podtopieniami w UAE. Nie twierdzę, że na pewno, ale z takim polskim sikiem, to w sumie nie wiadomo. Koincydencja zastanawiająca.