Wpis z mikrobloga

  • 0
@blinxdxb: Możemy podyskutować na temat praw kobiet czy wolności do orientacji seksualnej w Panstwach islamskich,chrzescijanskich,buddyjskich itd
  • Odpowiedz
oho, dawno Cię nikt nie wysadził ^^

@RaV_Oyabun: oho, 10 lat mieszkam na bliskim wschodzie i wciąż żyję, popatrz pan...

@Nabucho: według artykułu to "Graphic Designer", może jakiś wykopek? W każdym razie nagrabił sobie, bo dostał deportację, a to oznacza, że nie wleci już nigdy ani do Dubaju, ani przez Dubaj nigdzie dalej nie poleci.

@Vincenzo zagraża opinii Polaków w kraju, który jest moim domem.

@RocketQueen To już pytaj niemieckiego
  • Odpowiedz
@1tona: No podałem Ci kraje muzułmańskie, w których to nie grozi. A gdzie może grozić? Pewnie Pakistan albo Afganistan gdzieś na wioskach, gdzie ludzie nawet podstawówki nie mają skończonej. YPB?
  • Odpowiedz
@blinxdxb: > według artykułu to "Graphic Designer", może jakiś wykopek? W każdym razie nagrabił sobie, bo dostał deportację, a to oznacza, że nie wleci już nigdy ani do Dubaju, ani przez Dubaj nigdzie dalej nie poleci.

no to konkret. Odpadają praktycznie wakacje w Azji :) no, ale przynajmniej się oduczy chamstwa.
  • Odpowiedz
@1tona: napisałem wyżej, że Arabia Saudyjska nie. Za dużo propagandy sie naczytałeś, a ja tam jestem regularnie.
@RaV_Oyabun: bzdura zupełna. Obowiązuję Szarjat tak samo jak gdziekolwiek indziej, kwestia tego, że ludzie są bardziej rozwinięci intelektualnie, podobnie jak w innych krajach GCC.
  • Odpowiedz
@Nabucho:
@blinxdxb: będzie latał Aerofłotem przez Moskwę, albo BA/KLM/AF przez zachodnią Europę. Do Nowej Zelandii można polecieć przez Tokio Lotem. Może też polecieć Qatarem przez Dochę. Emirates czy Etihad to nie jedyne linie latające w tamte strony.
  • Odpowiedz