Wpis z mikrobloga

  • 3
@bimbadil: Mireczku! Poczytałem dziś całą aferę i szanuję Cię mocno za to, że nie odpuściłeś i nie dałeś się oszukać! US wkracza do akcji, milutko ;]
Jak będziesz kiedyś w Łodzi to daj znać. Zapraszam na duże p--o! >Zapewniam, że moja oferta nie jest próbą zrobienia w c---a< xD
  • Odpowiedz
@bimbadil:
Brawo ! :) Czyli jednak złożyłeś do Urzędu Skarbowego wszystkie wpisy gdzie sprzedawał sprzęt za ponad 10 tys. zł i z niczego się nie rozliczył ? :)

Rewelacja!

P.S. NIECH GINIE !
(on i tacy jak on)
  • Odpowiedz
@bimbadil: ogromny szacun kolego! Tak to się właśnie robi. Bezczelny typ, z premedytacją chciał Cię w------ć na 9 stów, ba nawet dałeś w pewnym miejscu d--y (bo się nie znałeś, zdarza się) i zaproponowałeś 5 stów mu. Gościu mógł się zgodzić i miał by po sprawie, 5 stów na czysto + sporo gratisów + i tak taniej kupiony sprzęt. A tak?

Czytając te jego wpisy na forum prawnym jakie przekręty
  • Odpowiedz
@AferaZaAfera: Hehe ;) Dzięki Zielonko :) No tak, blisko było poddania się "dla świętego spokoju" ale jednak coś z tyłu głowy siedziało, i mimo prób negocjacji swoje materiały zbieraliśmy ;) Czy się nauczy to sam nie wiem, na pewno US się tym zainteresuje. Jak coś więcej będzie to dam znać, obserwuj tag. Dzięki za przeczytanie, obszerny komentarz i na sam koniec...

  • Odpowiedz
@bimbadil: no właśnie to jest problem z ludźmi, często się poddają bo im tak wygodniej, nawet jak stracą, zamiast walczyć o swoje. Ale rozumiem, sam też czasami tak robię jak nie mam siły... Tak czy siak cieszę się że dotrwaliście i wyrwaliście tego chwasta, bo to serio jakaś patologia musiała być sądząc po wpisach. W dodatku gościu niby ogarnięty w sprzęcie, a wydaje mu się, że jak usunie posta to
  • Odpowiedz