Wpis z mikrobloga

Mam tu odezwę od #neuropa dla #4konserwy i do całej reszty. Bo to co się dzieje to jakaś paranoja. Policja i grafolog w podstawówce sprawdzający napis Dupa na drzwiach kibla, przesłuchania dzieci, satyryk gnojony za satyrę, kabarety wyrzucone i cenzurowane za to że mają czelność się śmiać. Ten kraj gnije. Rozpada się z niesamowitą prędkością. Może już niedługo wreszcie upadnie jak tak dalej pójdzie.
Pobierz b.....u - Mam tu odezwę od #neuropa dla #4konserwy i do całej reszty. Bo to co się dz...
źródło: comment_ZFe8qDop9vx26ulrpo2QA3S4ng7My7v7.jpg
  • 69
@blubi_su:

pisowskiej dyrekcji pewnie.

a może jakies argumenty, bo narazie widze przypuszczenia

A ostatnio słyszy się o tylu rzeczach

Jakies potwierdzone przypadki cenzury? Bo ja jak patrze z boku to widze KOD który mowi najbardziej nieprzychylne władzy rzeczy a nic złego ze strony władzy ich nie spotkało.
@blubi_su: a to Dudeł kazal osobiscie ścigac te dzieciaki? Jakieś nowe prawo PiS w nocy wprowadził?

Przecież to jest samowola jakiegoś idioty - urzędnika, a nie programowa polityka obecnie rządzącej partii.
Każda taka głupota jest rozdmuchiwana do monstrualnych rozmiarów przez antyrządowe media, a takie pelikany jak Ty to łykają. Myśl chłopie!