Wpis z mikrobloga

Wykopki, #pytanie do wszystkich spod znaku #motoryzacja #samochody #rajdy:

Czy to już właściwy moment na zmianę ogumienia na twardszą mieszankę?

Wiadomo, że jeden rabin powie tak inny powie srak, ale w ogóle po #!$%@? pytać rabina.

Zapytajmy niezawodnie zawodnej prognozy pogody co ma do powiedzenia na ten temat:

[Prognoza pogody dla miasta Łódź](https://www.google.pl/search?client=opera&q=prognoza+pogody+łódź&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8)

Jak widać w nocy można spodziewać się jeszcze lekkich przymrozków, jednak średnia dziennych temperatur zapowiada się już całkiem obiecująco - przewidują co najmniej 6'C.

Kto zażywa ten przegrywa, a kto jeździ na zimówkach w taką pogodę ten piszczy na rondach. Ja nie potrzebuję dłużej błyszczeć stalówkami na mieście i w związku z tym już dzisiaj poświęciłem 30 minut na zamianę kółek. West Coast Customs kurde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z okazji dnia kobiet proponuję mały #samochodowykonkurs #cebuladeals dla #rozowepaski spod znaku #tfwnobf:

Najszybsza mirabelka, która własnoręcznie zmieni swoje kółka w samochodzie wygra pizzę z dostawą do domu albo pełnoprawną kolację z nieprzystojnym, ale wysokim brunetem spod znaku Czerwony Spektralny Smok. Droga Edyto co możesz powiedzieć na temat @wapserdak poza tym, że straszy sąsiadów makijażem i ogolonymi łydkami?

Ten wyzwolony Mirosław jest definicją #przegryw i mola, który pochłonął już wszystkie możliwe #ksiazki i uważa, że pozjadał wszystkie rozumy. Nie można mu jednak odmówić tego, że wstaje wcześnie rano i po udanym wieczorze potrafi odwdzięczyć się dobrze wysmażonym naleśnikiem lub nawet herbatą Sagą. Jeżeli go wybierzesz raczej nie będziesz się nudzić. Potrafi on zafundować takie atrakcje jak uciekanie ze stacji benzynowej po zatankowaniu za 6,66zł lub jogging przed Segway'ami w TESCO z ręcoma pełnymi kajzerek.

Także ten, do dzieła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pokazpsa niczym nie #chwalesie bo #pokazmorde mam brzydką
#wiecejtagowniepamietamalezawszystkiezaluje
wapserdak - Wykopki, #pytanie do wszystkich spod znaku #motoryzacja #samochody #rajdy...

źródło: comment_p7GV9AA0FeIPf5bXDAdjKArInDwuPD3n.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@re-member85: nie widzę korelacji pomiędzy wczesna zmianą kół na letnie, a kradzieżą? chodzi o to, że jako jedyny miałeś alufelgi (chromy?) na parkingu pod blokiem i wyróżniały się bardzo?
  • Odpowiedz
Ja jeszcze trochę poczekam co najmniej dwa tygodnie z minusową temperaturą o poranku. Ponieważ do 7 stopni lepiej hamują zimówki sądzę, że warto się jeszcze trochę pomęczyć.
  • Odpowiedz