Wpis z mikrobloga

Można tam dostać kredyt hipoteczny nieoprocentowany? :D


@eshabe: Tak, spłacasz bankowi jedynie kapitał, dopiero jak spłacisz cały to mieszkanie staje się Twoje. Bank jako właściciel najprawdopodobniej będzie jednak pobierał od Ciebie czynsz do czasu aż mieszkanie stanie się Twoje.
@Islanderx: Chociazby Metro bank - z niego teraz korzystam i jestem zadowolony. Lloyds wygral tym, ze zaraz po przyjezdzie nie bylo problemu, zeby otworzyc w nim konto - wystarczyl dowod, co jest raczej niespotykane na wyspach (wszedzie trzeba donosic potwierdzenie adresu/zatrudnienia). Potem doszly smaczki, takie jak bankowosc bankowa - nie jest domyslna, trzeba ja aktywowac (nikt mi tego nie powiedzial przy zakladaniu). Kolejna rzecz direct debit - jezeli nie masz w
@Demon_Opalenizny: Ma się czas do godziny 15:30 żeby wrócić na plus zanim doliczą opłatę (jeżeli po 15:30 to do następnego dnia). Każdy bank tak pobiera z tego co patrzyłem w cenniki - chyba że znalazłeś taki, w którym się nie da? Dodam też, że taka możliwość pojawia się po pewnym czasie dopiero, przez pierwsze miesiące się nie da wejść na minus.