Wpis z mikrobloga

@3Vw7GkZLSZ46OrVi: dzięki
właśnie dzisiaj rozmawiałem z jedną dziewczyną z gimnazjum na temat fb i pytam się ile najwięcej lajków zdobyła, mówi mi że ona nie dużo bo ok 100, ale za to jej znajomi mają nawet po 300,
to ja za niektóre wpisy mam o wiele więcej plusów na wykopie

ja nie używałem facebooka bo jakiś czas mieszkałem w Chinach a tam był zablokowany (nikt tego nie używał) i tak jakoś
@JanuszProgramista: Ja to bym się nawet z samej ciekawości zalogował xD
Ale jak jesteś człowiekiem z rocznika 90 w dół to w sumie nic ciekawego, najpewniej twoi znajomi albo mają #!$%@? w fb i używają go jako czatu tylko albo wrzucają fotki swoich dzieci i ogólnie stężenie raka przekracza 9000.
Ale jak sobie wrzucisz do znajomych kilkanaście/kilkadziesiąt najbliższych osób to w sumie fb może być całkiem spoko XD
No i zawsze
@3Vw7GkZLSZ46OrVi: jestem z 90 w dół, ja mam troche specyficzną społeczność na fb bo składa się w większości z osób z zagranicy ale takich których spotkałem real, wiem że jeszce mnie nie poousuwali bo jakiś czas temu usuwałem z maila masę powiadomień

jescze jakiś czas z logowaniem poczekam

dzięki za rozjaśnienie sytuacji
@JanuszProgramista: Też nie za bardzo rozumiem tego Facebooka ale z tego co widziałem to taka upośledzona wersja mirko - przewijasz cały czas w dół, ludzie wrzucają śmieszne obrazki i mądrości z dupy. Różnica jest taka, że jest wolniej, co chwila pojawiają się jakieś powiadomienia i same znikają aha no i trzeba dodawać znajomych jak na naszej-klasie.