Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał #sluchawki #sluchawkidokanalowe w rozsądnej cenie, przy czym ma czas na czekanie na nie.
To polecam wam KZ ED naprawdę po miesiącu używania mogę stwierdzić, że za taką cenę to aż żal łazić do rtv agd, media czy innych sklepów
#aliexpress 3 gumki, wersja z przyciskiem skip track, obierz rozmowę etc.
Za wersję z przyciskiem wychodzi ok. 26 zł co jest spoko ceną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ali najbardziej spoko aukcja
Pobierz G.....D - Jakby ktoś szukał #słuchawki #sluchawkidokanalowe w rozsądnej cenie, przy c...
źródło: comment_yhjoLB5TWhu9ZXaTGFb8N0DvLwdKGe9N.jpg
  • 13
@KhorneFlakes: basy są soczyste, izolacja mocna trzeba się przyzwyczaić jak z kimś gadasz, odpowiednie gumki dobrze leżą w uchu, ucho się nie męczy. Za 26 zeta w sklepie dostawałem jakieś totalne gówno, a te są tak przedziałowo jak dokanałówki po 50-100 zeta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gelo3D: czy masz może porównanie z pistonkami którymiś? bo myślę nad Piston 3 albo Piston 3 w wersji Hybrid (hybrydy wiadomo lepsze, ale ciekaw jestem porównania) i może akurat zmienię zdanie i wezmę te. Aha, i czy urywa ucho podczas słuchania na max głośności (na czym słuchasz muzyki?)?
@Gelo3D: a używałeś jakichkolwiek słuchawek wcześniej? jeśli tak to jakie to były? ja mam obecnie Philips She3590 i grają całkiem fajnie jak za tę cenę (do 20 zł). Stąd chciałem wiedzieć czy czasem wcześniej nie słuchałeś całe życie na jakimś parchu z biedronki za 3 zł i się nie przesiadłeś teraz na lepsze dlatego masz wrażenie, że są aż tak dobre :)
@Gelo3D: @blazer91: graja tak jak inne chińczyki moim zdaniem (coś jak pistony, może lepiej od AWEI q3i) + tandetnie wyglądają i pchełki niewygodne bodaj miały. Wolałbym dołożyć i wziąć Mee M9 Classic
@Gelo3D: Jak dla mnie słuchawki są całkiem spoko, słucham zazwyczaj na 20-21 w telefonie idąc na uczelnie i odcięcie od świata jest konkretne. Basy są dość mocne, nie ma jakiegoś takiego trzeszczenia w nich, ogólnie polecam ;) Gumki wygodne, jak dla mnie nie wyglądają tandetnie jak to ktoś napisał ale o gustach się nie gada.
@blazer91: miałem philipsy z serii she te większe numerki spoko te niższe totalne gówno ogólnie philipsy ssają pałke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xcccx: używałeś ? bas mają bardzo dobry grają głośno i spoko jak na taką cenę nadal ogarniaj że to 26 zeta za słuchawki które moim zdaniem są porównywalne ze słuchawkami co kosztują 2-3 razy tyle oczywiście te 'markowe' z polskich sklepów
@Viscoplaster: moje
@Gelo3D: mam i sprawdziłem, później jeszcze raz sobie je przesłucham (tylko akurat mam do porównania Mee M-Duo a nie pistony czy awei które mam gdzie indziej) A Mee M9 lubię za ciepłe granie i sporą ilość basu.