Wpis z mikrobloga

Szybko potrzebny #mirkoefekt Jestem sam z bobasem aż do jutra bo mi go siora zostawiła a on się zesrał i ryczy. Kompletnie nie wiem co robić a w dodatku mnie to brzydzi. Pomyślałem, że może ktoś mnie poinstruuje coś jak na filmach gdy kontrola lotów pomaga jakiemuś bohaterowi co przejął stery samolotu po śmierci pilota. Przecież po pogotowie nie zadzwonię. Siora coś mi tam gadała ale ja tylko przytakiwałem bo oglądałem Galileo sobie. Co ja mam, jak to, prysznic mu cy co? Mały ma 11 miesięcy.
  • 8
  • Odpowiedz
@wrexwaz: Jak mój tata został ze mną sam jak byłem bobasem i się mu zesrałem to schował obsrane pieluchy do szuflady, usiadł na fotelu i odpalił telewizor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeżyłem, więc nie pękaj, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@wrexwaz: do pralki, program 5 "Delikatne syntetki", wirowanie na 400, bo jak szybciej to się może porzygać.
Jak skończy płukanie, to w majty i spać.
  • Odpowiedz
1. Zdejmij pampers

2. Wyczyść gówno

3. Załóż pampers

4. W punkcie drugim ważne jest, żeby wycierać od przodu do tyłu

4,76 Korwin


@Nasu: Myślę, że również w punkcie trzecim ważne jest, żeby założyć inny pampers ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki
  • Odpowiedz
@Name_in_progress: już mi się wdawać w dyskusje nie chce. Ale jak pierwszy raz brata młodszego przebierałem i pilnowałem mając kilka lat więcej.
Jakoś sam wtedy doszedłem co i jak. Bez pomocy.
To są normalne rzeczy. I każdy zdrowo myślący człowiek, przy odrobinie skupienia sam wpadnie co i jak.
Gorzej uśpić dziecko.
Przynajmniej dla mnie.
No i jak jeść nie chce.
Ale i na to są sposoby.
Dla chcącego nic trudnego.
Dobra
  • Odpowiedz