Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski.

Czy Waszym różowym też jest wiecznie zimno?
Nie wliczając lata gdzie żar leje się z nieba i jest 30st w cieniu.

Wiosna, jesień, zimna zawsze zimno. Nie mam na myśli tutaj temperatur rzędu -30 gdzie piekło zamarza, ale nie gdy na dworze panują temperatury od -4 do +18 to z ust różowych pada "zimno mi". Pokoju przewietrzyć nie można bo Wam zimno, a jak Wam nie jest zimno to boli głowa, no nic dziwnego jak tlen w Waszym pokoju skończył się 5 dni temu, ale przecież okna nie otworzycie bo Wam zimno.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #gorzkiezale
  • 15
@drpst: nie, ja się chcę przykryć kołdrą, ale ta już jest wyrolowana, na środku, a na niej różowy śpi rozłożony tak, żeby przypadkiem nie dało się choć rąbka odkręcić...
@drpst: no bo dziewczęta to kruche istotki :P
jak się jest facetem i waży te 80-100 kilo to łatwiej utrzymać cieplo niż jak się ma 50-60

ale odpowiadając na pytanie: tak, każda bez wyjątku
@drpst: To najlepiej to widać gdy ktoś z zimniejszych terenów na przykład góry, pojedzie gdzieś powiedzmy w głąb Polski gdzie jest zazwyczaj cieplej, wygląda to przezabawnie, bo ja chodziłem w koszulce na ramiączkach z różowym ubranym w sweter a niektórzy ludzie poubierani nawet i w kurtki patrzyli na mnie jak na debila a mnie było ciepło :D

Jeste górale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drpst: Moja współlokatorka z akademika też tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak się jej nie zwróci uwagi to nie otworzy okna, kaloryfery ciągle na full ona jeszcze w polarku lata. Na dwór niechętnie bo zimno , w pokoju okno otwarte ( w sumie to uchylone XD) tylko na parę minut bo ją przewieje. Ciągle bierze jakieś tabletki ala tran, rutinoscorbin itp a i tak choruje (