Wpis z mikrobloga

Chyba pobiłem swój rekord w długości kariery. Gram 10 sezon Vfb Stuttgart i w składzie chyba tylko 3 realnych piłkarzy. Zawsze się przed tym broniłem, ale gra newgenami też potrafi cieszyc. Nawet jeśli tak marnie mi idzie, tylko 6 mistrzostw, 1 zwycięstwo w LM i 1 w UEFA (Bayern jednak jest kurresko mocny). Ile najwięcej sezonów pyknęliście?

#fm13 #fm #menagery
  • 11
@Gamxx: w FM 11 5 sezonów Napoli, 8 Man Utd - przez ostatnie 3 sezony potrójna korona za każdym razem i gra przestała cieszyć. W wyższe fmy już nie grałem, interface zupełnie do mnie nie przemówił :(
@seoama: właśnie drugi wynik też z Napoli, w fm 12 troche tam pociskałem, bo zagrałem 8 sezonów z czego 8 razy miałem mistrza, 2 razy liga mistrzów. Jedna z moich najlepszych karier, trochę smutłem kiedy okazało się, że nie mogę jej ciągnać w 13.
@Gamxx: W 11 i 12 fajny składzik, Lavezzi i Cavani byli niesamowici i zarząd praktycznie nie wychodził z ekstazy po triumfach :) Kurde, chyba odpalę zaraz 11stkę i resztę niedzieli szlag trafi :)
@Gamxx: ja chyba 9-10 sezonów w Interze Mediolan w FM09. Połowa pierwszego składu to newgeny były, z czego 90% to wychowankowie klubu. Dwóch środkowych pomocników (wartych po 30 mln funtów) miałem takich, że to aż strach co z nich wyrosło.

Oczywiście tak dużym klubem to nie jest wielkie osiągnięcie zdobywać trofea (chociaż w tzw. realu sobie średnio radzą). Mój skład wyglądał mniej więcej tak, że w ataku miałem Ibrahimovica i Aguero,