Wpis z mikrobloga

#renault #krakow

Właściciele francuskich krazownikow szos jakiego mechanika polecacie w Krakowie? Mam sprzęgło do wymiany w mojej Megane II, ma już prawie 180 tyś (chyba).

Do tego mam problem z dziwnymi drganiami podczas gaszenia silnika. Nie występują one nigdy oprócz gaszenia silnika, kiedy auto stoi pochylone (mam podjazd pod domem stromo w dół). Słychać wtedy metaliczne terkotanie, bardzo nieprzyjemny dźwięk + przenoszą się spore drgania do środka. Auto mam od połowy listopada i jak na razie nic się nie działo. Ten problem występuje od ok 3 tygodni. Czy to poduszki, czy coś innego? Poduszki pod silnikiem czy pod skrzynią?

#motoryzacja
  • 22
@Traviu: no to drgania wskazuja albo na poduche pod silnikiem, albo peknieta lape silnika. Ja jezdzilem ze 3 lata z naderwana łapa, dowiedzialem sie o tym dopiero kiedy calkiem pekla i biegi przestaly wchodzic( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Traviu: Do niedawna bym polecił CBC na Głowackiego, ale ostatnio mi trochę dziadostwo przy przeglądzie odstawili... Teraz korzystałem z CSF (Makuszyńskiego) i wydają się być w porządku.
@enron: na Głowackiego to Ty omijaj, zaczęli się staczać po równi pochyłej. Znam parę osób które się tam stołowały i każda mówi to samo, lecą na mordę. Coś w tym chyba musi być, skoro to nie pierwsza taka opinia.
@SunnO: ci na Głowackiego przez telefon prawidłowo mi zdiagnozowali to, czego nie potrafili naprawić partacze od Wanickiego przez kilka rzekomo bardzo dokładnych przeglądów i wymian elementów układu hamulcowego (słono płatnych)... od tego czasu stwierdziłem że tam będę zawoził cytrynkę - aż do ostatniego razu, gdy z kolei robiąc przegląd pominęli parę dosyć istotnych elementów (żeby było zabawniej - dotyczących układu hamulcowego :)
@enron: ja tam na Głowackiego nigdy się nie stołowałem, powtarzam tylko opinię kilku osób, które się nie znają nawzajem a od jakiegoś czasu narzekają na ten punkt. Szczegółów nie znam, ale trochę to mówi jeśli słyszysz z różnych źródeł że zaczyna się źle dziać.

Może mają nowych pracowników i oni taką manianę odwalają?