Wpis z mikrobloga

5 506 - 1 = 5 505

5 506 - 1 = 5 505

Tytuł: Kroniki Atopii
Autor: Matthew Mather
Gatunek: Science Fiction
★★★★★★★

"Wyobraź sobie, że pracujesz wydajniej, nie chodząc tak często do pracy. Chcesz wrócić do formy? Twój nowy sobowtór zabierze cię na przebieżkę, gdy ty będziesz opalał się przy basenie. Wyglądaj jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz – i żyj przy tym dłużej. Sam stwórz potrzebną ci rzeczywistość. Zapisz się od razu! Za darmo!"

Debiutancka powieść Matthew Mathera składająca się z sześciu opowiadań: pięciu mających akcję w tym samym czasie i szóstego, kończącego, powieść i zarazem pierwszą część trylogii.
Akcja książki dzieje się na Atopii, sztucznej wyspie, która stworzyła system psis umoziwiający bycie kim się chce, gdzie się chce i robienie czegokolwiek się chce, co ostatecznie doprowadziło do katastrofy.

Książka nie urywa, ale szybko i dobrze się ją czytało, więc polecam na nudne wieczory.

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
  • 2
Wiele rzeczy się wyjaśnia, ale "rozkręca" to nie do końca to słowo. Akcji tam za wiele nie będzie. Ja się wciągnęłam, bo akurat chciałam poczytać coś lekkiego i w idealnym momencie się do niej dobrałam, ale jak średnio Ci się podoba, to możesz być rozczarowany końcówką.