Wpis z mikrobloga

Za długo czekają z oświadczeniem... Zwykłe oświadczenie już wczoraj wieczorem i kilka godzin dyskusji z wykopowiczami mogło by oczyścić atmosferę. Teraz dziewczyna ma naprawdę pozamiatane. Po raz pierwszy szczerze mi szkoda Elfika.

#aferazbozowa
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myszata: a co do elfik32 i jej zdjęć - jako administratorka tak specyficznego portalu jakim jest wykop.pl jak i zapewne użytkowniczka ( a już na pewno osoba która miała styczność z 4chanem czy redditem )powinna zdawać sobie sprawę z konsekwencji z pisania tak bzdurnych komentarzy o spermie, i wrzucaniu swoich nagich fot do zdjęć, no nie czarujmy się to są internety
  • Odpowiedz
@Myszata: Ale to było trzy lata temu. Komentarze może i są żenujące, ale łatwo się z nich wybronić - każdy z nas trzy lata temu pisał inaczej niż teraz. W komentarzach nie ma wyśmiewania osoby, a przynajmniej nie jest to aż tak hardkorowe, jak zdjęcia, które teraz zobaczą użytkownicy wielu innych stron niż grupka z mikro.
  • Odpowiedz
@albercikk: ale przeciez maciej czy inny michal pisal, ze nie mozemy miec pewnosci, ze to ona zbanowała. Nawet nie mozesz powiedziec "nie tylko ona banuje" bo wgl nie masz wiesz czy ona "w ogole banuje" za nie
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: powiem szczerze to też mi trochę szkoda Elfa, bo mentalność ogólnie ludzka jest jeszcze strasznie zaściankowa i taką sesję wiele osób uważa za jakąś formę "zeszmacenia" (ciężko dobrać odpowiednie słowo) - to Jej ciało, ma z nim prawo robić co chce, jak ma co pokazać to tym lepiej dla niej. Jednak powinna się zastanowić przed wrzuceniem fotek do internetu, gdzie nic nie ginie. Cała afera powinna zakończyć się dzisiaj
  • Odpowiedz
@Adam787

@gram_w_mahjonga

Dziewczyna jest w moim wieku, i wg was trzy lata temu nie miała prawa chociaż się domyślać że coś co wrzuca do internetu zostaje tam na zawsze i w każdej chwili może zostać wyciągnięte na światło dzienne?

Pomijając moje wlasne awersje do robienia tego typu sesji, trzeba było myśleć wcześniej a nie teraz płakać, pomyślcie o potencjalnych pracodawach którzy sprawdzają informację na temat pracowników. Jakby to wypłyneło w
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: ale uczciwie mówiąc - naprawdę nie wiem, jakie oświadczenie administracja mogłaby napisać. W tym momencie nie ma jednej, obiektywnie dobrej decyzji do podjęcia. Faktycznie mają problem.

Szkoda tylko, że tak wiele osób nie rozumie o co tak naprawdę chodzi. Że nie chodzi tu o c---i, o zboże, ani o gnębienie Elfika, któremu jestem całkowicie przeciwny, bo to zwykłe chamstwo. Nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby napisać np. coś
  • Odpowiedz
@szymon_jude: no właśnie, ale to tylko takie odburkiwania były, a nie jakieś bardziej oficjalne oświadczenie, Elfik sama pisała, że nie ma się czego wstydzić, a później zaczęło się banowanie, i to bardzo często za niewinność, wczoraj już po prostu przesadzili, tak naprawdę nie ma znaczenia kto banował, wszyscy zwalili na elfika, i właśnie w tym momencie powinien ktoś zareagować, a tu maciej jedynie wrzucił smieszny obrazek...
  • Odpowiedz
A to jest takie proste ,że chodzi o działania administracji, które obserwujemy od bardzo dawna. A pierwszym punktem zapalnym było usunięcie wpisu i zbanowanie @Mehqods za zalinkowanie do starego komentarza Elfa. A czarę goryczy przelało permbanowanie użytkowników, którzy wykopali znalezisko z komentarzami.


@kontra: No właśnie! Tylko że tego się nie odwróci. Bo nasza, wewnętrzna afera wyszła poza "nas" i lawina ruszyła.
  • Odpowiedz
powiem szczerze to też mi trochę szkoda Elfa, bo mentalność ogólnie ludzka jest jeszcze strasznie zaściankowa i taką sesję wiele osób uważa za jakąś formę "zeszmacenia" (ciężko dobrać odpowiednie słowo) - to Jej ciało, ma z nim prawo robić co chce, jak ma co pokazać to tym lepiej dla nie


@razov: No, tak: "Winna zaściankowa mentalność, religia w szkole, brak przymusowych lekcji z wychowania seksualnego... " Pierdzielenie. Po prostu jest
  • Odpowiedz