Wpis z mikrobloga

Mam takie głupie pytanie do facetów, bo wczoraj zostałem zrugany przez kumpla i koleżankę, że po obcięciu paznokci cążkami nie piłuję ich "pilniczkiem" ( ͡ ͜ʖ ͡) jak dla mnie strasznie gejowo i nigdy nie piłowałem paznokci pilnikiem. Serio faceci tak powinni piłować paznokcie pilniczkiem? (potraktujcie pytanie poważnie, bo to jakiś dramat) #pytanie #kiciochpyta #pytaniezdupy #ankieta #niebieskiepaski

Czy facet po obcięciu paznokci cążkami powinien je piłować pilniczkiem?

  • Nie powinien, to pedalskie 42.6% (1443)
  • Powinien, to nie jest pedalskie 25.5% (863)
  • Sprawdzam tylko wynik ankiety 31.9% (1079)

Oddanych głosów: 3385

  • 47
  • Odpowiedz
@FRIX1988: jak bardzo mnie bawi ten strach ludzi przed robieniem zwykłych zabiegów kosmetycznych, bo pedalstwo xD

nie piłuj, bo się następnego ranka obudzisz z murzyńską knagą pod plecami xD
  • Odpowiedz
@Emigrant_Ekonomiczny: spokojnie, tylko pytam. Widok faceta piłującego paznokcie tworzy u mnie jednoznaczną opinię co do jego przypuszczalnej orientacji seksualnej. Dlatego stworzyłem tą ankietę. Może faktycznie tak się robi, a ja o tym nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) czilin
  • Odpowiedz
@FRIX1988: Może nie tyle pedalskie, ale nie pasujące do mężczyzny. Należy o siebie dbać, ale są pewne czynności typowo kobiece, na przykład dbanie o brwi, rzęsy, depilacja nóg czy właśnie szczególnie dokładne dbanie o paznokcie i obcinanie każdej skórki na każdym palcu.
  • Odpowiedz
@FRIX1988: co ma pedalskość do tego. Jak potrzebujesz to używasz, jak nie to nie. Ja po obcięciu wieczorem, rano już nie mam ostrych krawędzi, ani nierównych więc nie musze piłować i #!$%@?. A mieszanie do tego pedalskości jest głupie. Nie biorę w dupę - nie jestem pedałem. W kontekscie zniewieściałości to też trzeba robić więcej niż jedną rzecz, żeby ci mogli trochę cisnąć.
  • Odpowiedz
jak dla mnie strasznie gejowo i nigdy nie piłowałem paznokci pilnikiem.


@FRIX1988: ja nie piłuję, bo nie widzę takiej potrzeby. ale jeśli Ty nie piłujesz, bo strachasz, że ktoś pomyśli że jesteś pedziem, to masz spory problem i Ci współczuję.

zacznij być facetem, nie bądź taki miękki i nie przejmuj się że ludzie oceniają każdy aspekt Twojego życia. będzie Ci się lepiej żyło i nie będziesz stawał przed takimi głupimi dylematami
  • Odpowiedz
@FRIX1988: Nie powinien ale nie jest to pedalskie. Każdy dba o swoje paznokcie na swój sposób, tak jak mu wygodnie i nazywanie kogoś pedałem tylko dlatego że ten akurat chce sobie je piłować pilniczkiem jest tak samo głupie jak ruganie kogoś że tego nie robi.
  • Odpowiedz