Wpis z mikrobloga

@Filipek50: Jak na dobiciu łapiesz dętki to sam sobie jesteś winny, bo takie ciśnienie ustawiasz.

Teraz życzę tylko byś za bardzo sobie nie folgował i obręczy nie wykrzywiał.
@shusty: W tym sezonie ani razu nie złapałem na dobiciu, ciśnienie było zawsze powyżej 2,5 bara bo było sporo asfaltu. Teraz zaczynam jazdę bardziej w terenie więc ciśnienie będzie mniejsze.

@TwigTechnology: @fstab: Oczywiście że gazowana ale tylko Cisowianka, inne średnio dają radę. Cisowianka ma dużo wapnia więc nadaje się idealnie.
@Filipek50: to są Mavic ST? Długo na nich jeździsz?
Jeżdzę na bezdetkowe Maxis Ignitor, przebiłem je tylko raz od nowości. A od kiedy w Schwalbe kilka lat temu pękł mi drut w oponie to nie dotykam ich opon. Jednak reklamację musze przyznać potraktowali profesjonalnie i dali nowy komplet, założyć ich juz sie nie odważyłem :-)
@patrol798: Tak, ale z tyłu mam inne koło. Posiadam je tak od 3/4 miesięcy. Bardzo fajne, sztywne, dość lekkie i cenowo przystępne. Uszczelniło się bez większych problemów, a i jeszcze ten zacisk, chyba najlepszy jaki do tej pory miałem.
@Filipek50: rocket rony mają ścianki z papieru i ogólnie łatwo je przebić czy rozciąć, ale ja jeżdzę na nich juz chyba 3 sezon i złapane kapcie mogę policzyć na palcach jednej ręki ;) Za to beznadziejne pod względem łapania kapci były opony continentala, niezależnie od modelu.