Wpis z mikrobloga

@komtraja: co to za zdjęcia? Ktoś chyba pominął fakt, że monitoring apartamentowca nagrał ich po tej samej stronie, po której jest kamera +nie mogli schodzić o 3:23:29 nad Wartę skoro o 3:24 siedzieli na przystanku
  • Odpowiedz
Wiecie co mnie zastanawia? Czy jest pewność, że Adam poszedł na stację Lotos od razu. Czy może wrócił się jeszcze nad Wartę. Mamy tylko monitoringi z 3:35? A może on się jeszcze wrócił (zanim trafił na Lotos), ale tego monitoringu nie udostępniono.
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: o 03:37 jest Adam na monitoringu idący w stronę Lotosu. Dociera tam o 03:53. Google maps podpowiada że z Ibisu na Lotos się idzie 8 min. Mało by miał czasu żeby ewentualnie się wrócić (ewentualnie mógłby biec z powrotem). Ale dla mnie to troche naciągane.
  • Odpowiedz
Ktoś chyba pominął fakt, że monitoring apartamentowca nagrał ich po tej samej stronie, po której jest kamera +nie mogli schodzić o 3:23:29 nad Wartę skoro o 3:24 siedzieli na przystanku


@insanebelieve: Piotr Hoffmann ...tego monitoringu nie ma, bo Pojazd szynowy, który tamtędy jechał nie zarejestrował nikogo, po za tym zostało to sprawdzone na Głogowskiej w MPK
  • Odpowiedz
@komtraja: na ostatnim eksperymenie procesowym było powiedziane, podczas kiedy Adam stał z policjantami na przystanku w stronę miasta, że na tym przystanku kamera po raz ostatni zarejestrowała Adama z Ewą. Natomiast sharptag wspominał o tym, że nagranie to nie pochodzi z tramwaju, a z jakiegoś budynku.
  • Odpowiedz
@komtraja: ale dlaczego wszyscy cały czas na ten monitoring MPK się powołują. Czy to nie chodzi o monitoring z restauracji Ibis? Wg mnie ten monitoring zarejestrował ich na przystanku. Tramwaj pojawił się pewnie ok. 3:40 wtedy kiedy ten gość biegł (ten z najnowszego nagrania)
  • Odpowiedz
@mmamia: tak myślałem od początku. Dla świętego spokoju zbadałbym jeszcze jak daleko ta para mogła wejść do parku, aby ten gość mógł biegiem pojawić się o tym czasie na monitoringu.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: no właśnie jaką trasę rozszyfrować? Tu nie ma nic do rozszyfrowania. Chyba, że ktoś wie jaki telefon ma Adam Z. wtedy można się przejść tą trasą z takim samym telefonem i zobaczyć co i jak rejestruje.
  • Odpowiedz