Wpis z mikrobloga

@fl4izdn4g: Jak nie ma satelit, to telefon lokalizuje się jak zwierzę, po sieci. Dokładność kilkaset metrów, w mieście może być wyższa, bo więcej nadajników. Ale transfer danych do gugli powinien być włączony.
@teszka: @sharptag Jeżeli rzeczywiście jest to HTC i jest to model 620 to ten telefon obsługuje zarówno satelity GPS jak i GLONAS czyli nie powinien mieć problemów ze znalezieniem satelity. Wiadomo satelity GPS są już wysłużone i zawodne. GLONAS jest nowszym systemem.
Nie namawiam nikogo, ale jeżeli ktoś ma ochotę i telefon HTC no i chciałby tę trasę przebyć to byłoby fajnie. Sam bym się wybrał, ale na razie zdrowie mi na to nie pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sezon grypowy w pełni. Fajnie byłoby to sprawdzić bo jestem bardzo zdziwiony niedokładnością tej trasy.
@fl4izdn4g: słyszałem plotkę, że miał takiego samego Samsunga jak Ewa

Zaskakujące na tej mapce jest to, że nie ma dokładnego śladu ani lokalizacji między Ibisem, a Lotosem. W drodze pomiędzy nimi dzwonił dwa razy i przystał na chwilę koło Kazimierza Wielkiego 5
@fl4izdn4g: wychodzi że to Samsung Galaxy S4 mini. W sumie też może tak być. Jakby przesunąć (wyprostować pochylenie) ten fragment z przejściem przez most Jadwigi, to tam właśnie włączył telefon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mam_krowy: trasa jest z całego 23 listopada. Tak sobie teraz myślę, że może na serio dopiero przy Lotosie włączył telefon. Trasa jaśniejsza jest trasą pokonaną pieszo. Trasa ciemniejsza to trasa pokonana środkiem transportu. Jeżeli prawdą jest, że tego samego dnia był on z policją i bratem Ewy na moście św. Rocha. No to te ciemne trasy by się zgadzały bo poruszali się samochodami pewnie. Jeżeli ta trasa nie jest zmanipulowana (poprawiona)