Wpis z mikrobloga

@bess9: Ogólnie widzę to tak, że mogą to być 2 rodzaje określania lokalizacji. Na podstawie GPS oraz AGPS. To co się dzieje przy lotosie wygląda na GPS. Czyli na lotosie musiał włączyć Gps i z tego wynika ze na piechotę chcial do domu zmykać. Ale z jakiegoś powodu się cofnął. Pozostałe linie to już raczej agps czyli okreslanie położenia na podstawie stacji bazowych. No i tak te dziwne skoki związane są
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: ale dlaczego tu są jakby trzy różne trasy do jego domu? Z Ronda Rataje przez Rondo Starołęka, z Kórnickiej przez rzekę (?) i sprzed mostu rocha przez dolną wildę (?). Ta mapka to straszny bałagan.
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tej mapki wynika, że jednak wrócił się po Lotosie przez most Jadwigi w okolice Serafitek/Kórnickiej z drugiej strony mostu św.Rocha. A później jakby znowu na Rataje.Hmm( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bess9: Dziwne jest to ze lokalizacja zaczyna się od mostowej/grobli. A gdzie wrocławska i plac bernardyński. Przecież 23 listopada już powinno chwycić te ulice też bo to było po 2 w nocy. Czy to znaczy ze on włączył telefon dopiero w okolicach mostowej?
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: moglo byc tak, ja jak mi np bateria pada to tak wlaczam i wylaczam co jakis czas.Moze mial wylaczony przedtem - a kiedy z jego telefonu dzwonili niby do A.O?
  • Odpowiedz