Wpis z mikrobloga

@mmamia: W budynkach może i tak jest ale na otwartej przestrzeni jest to dość niespotykane. Torba musiałaby mieć wszytą jakąś metalową siatkę, aby tworzyć klatkę Faradaya, aby sygnał z gps nie docierał do telefonu. Jeżeli chodzi o Endomondo to ja mam tak ze muszę mieć włączony transfer danych, aby rozpocząć trening. Pomimo włączonego Gps. Może miałaś to samo. Ogólnie jakby miał włączony cały czas GPS to byloby już posprzątane. A i
  • Odpowiedz
@Lama007: tak, mogło tak być. Było tak na pewno. Ale wyszli z klubu o 2:16, a na Mostowej znaleźli się o 3:18 czyli komóra miała 1h aby złapać sygnał. Co do zdjęć to masz rację. Udostępnienie ich w takiej formie było słabe i nie powinno mieć miejsca. Co do mapki to ona tak naprawdę wiele nie wnosi, bo miejsce zamieszkania na Saperskiej nie jest dokładne. Po za tym na Saperskiej jest
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aiko18: Jeszcze zacytuję jeden komentarz, bo nie zauważyłam "Zobacz więcej":

to przecięcie tak dla tych głupio madrych

1. mógł jechać komunikacją miejską

2. mógł poruszać się samochodem

3. mógł stracić zasięg GPS

4. mógł mu się wyłączyć telefon


Reasumując jest ostatni punkt po stracie gps i pierwszy po odzyskaniu
  • Odpowiedz
@bess9: Obaawiam sie ze dłuższe przebywanie na tej grupie może mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne( ͡° ʖ̯ ͡°). Tam się powinna wyświetlać informacja: "Wchodzisz na własną odpowiedzialność":D!
  • Odpowiedz
@katyperry92: Pierwsza grupa zamknięta, do której się przyłączyłam... Weszłam wczoraj z ciekawości, dzisiaj chyba się wypiszę, satanizm powrócił na salony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Hoffmann wrzucił fotki z

Droga Adama Z z Ewą Tylman oraz droga powrotna i pojawienie się innych postaci w miejscu zdarzenia.
  • Odpowiedz