Wpis z mikrobloga

#archiwumvhs
Witam wszystkie #mirki na wypoku.
Mam zamiar wrzucać na Wykop stare nagrania #vhs które posiadam w swojej małej kolekcji. Chodzi o nagrania których nie ma udostępnionych w internecie. A dokładniej o #sport #boks #ekstraklasa magazyny sportowe, różne programy, może reklamy. Oczywiście wsio z lat 90' Jeśli jesteście zainteresowani piszcie, czekam na propozycje co byście chcieli zobaczyć

Na razie nagrałem walkę Andzeja Gołoty z Quinnem Navarre. Posiadam również inne walki z tej gali i studio.
Przed chwilą nagrałem bardzo ciekawy magazyn polskiej ligi z 95' i nagrywam drugą połowę meczu Milanu z PSG.
Wrzucić mogę również specjalne wydanie Ligi+ekstra (afera korupcyjna w polskiej piłce) różne programy sportowe, filmy, bajki itd.

Piszcie co wrzucić, obserwujcie i czekajcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#archiwumvhs #lata90 #vhs
  • 4
@alexgus002: Jeżeli posiadasz filmy, to wrzucaj. Fajnie jeżeli są małodostępne, bo jak wrzucisz Titanica to szkoda Twojego czasu, natomiast jak wrzucisz filmy, że serio baaardzo trudno je znaleźć na torrentach, czy nikt tego nie udostępnia to zajebisćie. Ja sam mam kilkadziesiąt filmów które chcę obejrzeć i jest ciężko.

Co do boksu to wrzucaj co masz, wielu rzeczy nie ma na youtubie, a jak masz jakiś fajnych bokserów (w sensie albo pretendentów,
Gdy tylko będę miał czas będę przegrywał kasety na komputer.
Tagiem którego będę używać będzie #archiwumvhs chyba dobry :)

Prośba

Jeśli chcecie więcej walk, meczy, programów doradźcie mi jakiś dobry program do przegrywania kaset VHS na komputer.


Obecnie używam programu "cyber link power director" film liczący zaledwie 30 minut, przegrywany w dobrej jakości warzy ponad 3GB. Walkę Gołoty nagrałem w niższej jakości dzięki czemu zredukowałem rozmiar filmu do 2,3GB, ale nadal jest