Wpis z mikrobloga

@El_Duderino:
Zatoczyłeś w poście jakieś 540 stopni, ale zupełnie niepotrzebnie -- twoja opinia praktycznie się dla mnie nie liczy i oczywiście nie od ciebie zależy, czy i ile będę sobie tutaj radośnie pisał. #czarnolisto faktycznie będzie dobrym rozwiązaniem. Twoje komentarze niewiele dobrego wnoszą i nie stawiają nawet za bardzo żadnych ciekawych tez, a masz straszną spinkę. kthxbye!
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: Nie stawiałem żadnych tez, nie każdy komentarz musi je stawiać. Ja po prostu piszę o faktach, a fakty są takie, że zgrywasz mędrca, będąc chłopkiem-roztropkiem. I jedyne na co cię stać właśnie, to salwowanie się ucieczką, gdy ci się twoją mowę-trawę wypomina i obnaża.
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: gorzej jak to 10 lat później to jest po rozwodzie z alimentami na gówniaki. Ale cóż, takie życie, widziały gały co brały, teoretycznie nie powinno mi być żal takich facetów skoro się z takimi laskami naiwnie wiązali i vice versa, jak laska trafia na pacana, który ją wali po mordzie i mimo to z nim jest, to też nie musi mi być jej żal. Niestety dziś spora grupa dziewczyn
  • Odpowiedz
@GoSiulKa:

Dobrzy faceci najczęściej trafiają się głupim pindom i lafiryndom.Niestety w druga stronę jest identycznie.Dobre i wrażliwe różowe wiążą się z dominującymi oszołomami i całymi latami tkwią w toksycznych związkach, bo nie potrafią się od nich uwolnić.Oczywiście to nie jest zasada i nie dotyczy wszystkich, ale takie są moje życiowe obserwacje.


Hmm a czy nie jest tak, że dobrzy faceci trafiają się pindom ponieważ te fajne różowepaski ich odrzucały w
  • Odpowiedz