Wpis z mikrobloga

@JohnFairPlay: #gownoprawda
Dobrzy faceci najczęściej trafiają się głupim pindom i lafiryndom.Niestety w druga stronę jest identycznie.Dobre i wrażliwe różowe wiążą się z dominującymi oszołomami i całymi latami tkwią w toksycznych związkach, bo nie potrafią się od nich uwolnić.Oczywiście to nie jest zasada i nie dotyczy wszystkich, ale takie są moje życiowe obserwacje.
@GoSiulKa:
To sa dzialania autodestrukcyjne kobiet. Ciagnie ich do samcow alfa. A jak trafia na nieociosanego alfe... maja potem #!$%@?. Ociosany alfa zreszta tez je moze celowo, z premedytacja wykorzystac.

Z drugiej strony, faceci psuja czesto sobie zycie, nie przywiazujac wagi do niczego oprocz wygladu. Srsly, wiazanie sie na stale z nierokujacym borderem nie jest dobrym pomyslem, nawet jesli to 8/10 czy nawet 10/10. Tak: nawet gdyby magicznie trafila sie nam
@Eremites: Po pierwsze dlatego, że monogamia jest sprzeczna z ludzką naturą.Następny do tej pory dla mnie niezrozumiały fenomen jest taki, że (prawie)każdy szuka w życiu miłości, a gdy już ją odnajdzie(tą prawdziwą), to z reguły nie szanuje i nie potrafi żyć tak, by ją utrzymać przez lata.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GoSiulKa:


Dobrzy faceci najczęściej trafiają się głupim pindom i lafiryndom.Niestety w druga stronę jest identycznie.Dobre i wrażliwe różowe wiążą się z dominującymi oszołomami i całymi latami tkwią w toksycznych związkach, bo nie potrafią się od nich uwolnić.Oczywiście to nie jest zasada i nie dotyczy wszystkich, ale takie są moje życiowe obserwacje.


Czyli nie tak jest najczęściej, tylko Ty się z tym najczęściej spotykałaś.
@Sh1eldeR:
A ty znowu walisz ścianą tekstu stylizowanego na opinię popartą badaniami, który jednak nie ma żadnego pokrycia w faktach? Będącego jednocześnie kupą zwykłych banialuk lub co najwyżej zbieraniną pustych frazesów?

Z drugiej strony, faceci psuja czesto sobie zycie, nie przywiazujac wagi do niczego oprocz wygladu.


No coś ty? Niesamowite, w ogóle rzecz niespotykana. Dobrze, że nam to wyjaśniłeś.

To sa dzialania autodestrukcyjne kobiet. Ciagnie ich do samcow alfa. A jak
El_Duderino - @Sh1eldeR: 
A ty znowu walisz ścianą tekstu stylizowanego na opinię po...

źródło: comment_YTrLA2m5COComhhDsjPaK6lb8EscaCbX.jpg

Pobierz
@GoSiulKa: No właśnie dlatego, że nie rozumieją swoich wyborów i są targani nieuświadomionymi impulsami świadczy o tym, że - nie urażając nikogo - nie są do końca normalne. Nawet jeśli są dobre i wrażliwe jak matka teresa. Nie uważam ich za gorszych, bo każdy z nas ma jakieś cienie. Jednakże normalny różowy, nie pozwoli sobie na skrajne złe traktowanie i odchodzi od takiego człowieka. Analogicznie niebieski.
@El_Duderino:
Piszesz, jakbyś mnie kojarzył... Ja cię nie kojarzyłem, ale dokopałem się w historii -- sam żeś mi ostatnio nie podał źródeł i argumentów, o które prosiłem.

Chcesz normalną odpowiedź, chcesz w ogóle coś ode mnie dostać -- daj mi tamte rzeczy i zmień ton. Wtedy może cię zaszczycę porządną odpowiedzią. Na razie wygląda tak, jakbyś próbował mnie zniechęcić, a nie zachęcić, więc balansujesz jedynie na granicy #czarnolisto, mój galaktyczny
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Silent7:One są normalne, tylko mają zbyt niskie poczucie własnej wartości, a jak wiadomo na tą przypadłość cierpią zazwyczaj nieodpowiedni ludzie.Nieodpowiedni, to znaczy dobrzy i wrażliwi.One sobie z tego zdają sprawę, ale nie potrafią nad tym pracować, by to zmienić.Tym co najczęściej w tym przeszkadza są nieprzepracowane problemy z dzieciństwa, które jak wiadomo mają na nasze życie większy wpływ niż by nam się wydawało.
@Sh1eldeR:
Daj link do jakiegoś komentarza, dyskusji, w której o czymś takim mówiłeś.
Bo chyba nie mówisz o tym:

Czyli jest spora szansa, że jak chrześcijanka będzie hurtowo dawała dupy, to też będzie miała większe szanse na negatywne skutki uboczne (problemy psychiczne). O #!$%@?! Ale niespodzianka! Ja myślałem, że tak mają tylko buddyści, czy coś.

BTW. a weź teraz Ty poszukaj jakichś badań na temat skutków posiadania większej liczby partnerów seksualnych.
@GoSiulKa: To zależy, od którego momentu uznajemy to za normę. Dla mnie takie zachowanie to przejaw mniejszych lub większych dysfunkcji. Bo jeśli partner cie bije łańcuchem i ty dalej z nim jesteś to można raczej śmiało powiedzieć, że to nienormalne.

a jak wiadomo na tą przypadłość cierpią zazwyczaj nieodpowiedni ludzie.Nieodpowiedni, to znaczy dobrzy i wrażliwi.


W moim odczuciu osoby z bardziej cholerycznym, wybuchowym charakterem cierpią na to w podobnym stopniu, tylko
@GoSiulKa: Ładne, młode i sprytne kobiety dostają wszystkich facetów, wpływowi i przystojni faceci dostają wszystkie kobiety :). Kwestie moralne nie mają żadnego znaczenia, bo relacje damsko-męskie są amoralne.