Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, dziewczynie wygasa umowa w #plus , w związku z czym przymierza się do kupna nowego #telefony oraz zmiany operatora. Wy się znacie na wszystkim, więc wolę skonsultować wybór z ekspertami.

Po pierwsze, sieć komórkowa:
1. Co polecacie, umowa abonamentowa czy na kartę? Doszły mnie słuchy, że ostatnimi czasy odchodzi się od abonamentu.
2. Która z sieci komórkowych oferuje aktualnie najlepsze warunki? - #play #tmobile #orange #virginmobile #njumobile

Drugą kwestią jest zakup telefonu. Budżet wynosił ok. 500 zł, więc wybór padł na #meizu m2 mini. Z tego co się orientowałem przeglądając tag, najlepiej zamówić z Chin.
1. Czy jest jeszcze jakaś stronka oprócz #aliexpress i #banggood , która oferuje ten telefon w miłych dla portfela cenach?
2. W jaki sposób można wejść w posiadanie kuponów rabatowych? ( ͜͡ʖ ͡€)

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! (lub chociaż odpowiedź ;v)
  • 13
@SwietySeba: Dopóki operatorzy robią klienta w balona przez:
1. oferowanie nowym klientom lepszych warunkow niz dotychczasowym
2. posiadanie rownoleglych konkurujacych ze soba kanalow sprzedazy (inna oferta przez telefon, inna w salonie i inna w internecie)

abonamentom powiedz NIE!

Duża dynamika rynku sprawia, że największa walka się odbywa w ofertach na kartę, a abonamentowych mają w pompie. Ja sam nie przedłużę swojego abonamentu i przechodze do Virgin Mobile albo do Nju Mobile.
@SwietySeba: Jestem w nju od listopada 2014. 39 złotych miesięcznie, wszystko bez limitu i 12,5 GB internetu LTE (za staż, na start jest 5 GB). Umowa na czas nieokreślony, miesięczny okres wypowiedzenia. Zasięg bez zarzutów.
@galaxypx: A ja mam dużo gorszą ofertę jako klient wierny operatorowi przez dwa lata i w dwukrotnie wyzszym abonamencie. Dziekuje, dobranoc, o tym wlasnie mowie.