Wpis z mikrobloga

@grekzorba: Zalezy jak na to spojrzec. Tez mam taki. Przed ćwiczeniami mialem 100 podczas snu nawet. Takze za dużo, teraz za malo. Gdybyś nie biegam to by bylo za malo. Ale jak biegasz to raczej spoko. Czołówka kolarska ma kolo 30 na minute.
@grekzorba: Masz pewnie bradykardię, tylko pytanie, czy objawową czy bezobjawową. Sama w sobie, bez objawów, jeszcze niczym nie skutkuje - odpowiedz sobie na pytanie, czy mdlejesz albo czy kręci Ci się w głowie? Jeśli nie, a do tego jeszcze czynnie uprawiasz jakiś sport, to spokojnie. Niemniej i tak idź do kardiologa, badanie holterowskie Ci zrobi i dowiesz się wszystkiego na swój temat. Ja w zeszłym roku trafiłem do szpitala, bo się
@grekzorba: Jak na takie dystanse jest w miarę spoko. Generalnie im niżej tym lepiej organizm zaadaptowany. Skoro masz już 53 spoczynkowe to znaczy że jest bardzo dobrze. Mierzyłeś to zaraz po wstaniu bez wstawania z łóżka?

@dreaper: A te dane skąd wziąłeś? Bo coś za mało mi się wydaje te 20.
@cmhqwidget: Ja mierzyłem to cisnienie w pracy(mamy przychodnie z profesjonalnym sprzętem) koło godziny 10 rano.Dodam jeszcze że jestem nadciśnieniowcem i biorę lekarstwa,tabletki na zbicie ciśnienia.
@dreaper: Ale to jest pojedynczy przypadek. Normalnie zawodowcy mają 30-40. Zasugerowałeś że mają 20, co jest raczej wyjątkiem.

@grekzorba: Tętno spoczynkowe to to nie jest. Możesz mieć nawet jeszcze niższe, np. 45. Jeżeli tak to wynik rewelacyjny.