Wpis z mikrobloga

@Igorsky: Panom życzę tego człowieka z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[http://img.cda.pl/vid/oryginalne/14173541103084-71.jpg](http://img.cda.pl/vid/oryginalne/14173541103084-71.jpg)
  • Odpowiedz
@Igorsky: nie wiem czy wiesz, ale taka ciężarówka jak już odpuści gaz pod górę to potem ma bardzo ciężko się bujnąć? Ten z prawej ma najcięższych ładunek więc samochód wyraźnie zwolnił więc Ci dwaj zaczęli wyprzedzać żeby nie wlec sie za nim. Oczywiście nie bronie ich, ale jeśli nie ma tam zakazu wyprzedzania to w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igorsky: uwierz mi ze zwolnienie do 50 na dole takiej górki oznacza, że na szczycie będzie się ciągnął ok 30 a kabina będzie drżeć tak że plomby wypadają. Więc nie musieli, ale tak jest im wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igorsky: Nie dość, że trzy pasy poza miastem w polsce to widok tak rzadko spotykany jak myślący polityk w sejmie, to na dodatek wszystkie trzy zablokowane przez szeryfów #!$%@?. Za takie rzeczy powinny być mandaty. A potem płacz tirowców że osobówki zajeżdżają im drogę i są wobec nich #!$%@?. Ameby

  • Odpowiedz
  • 72
@Igorsky: Jak mnie to #!$%@?... Jeden pedał jedzie 90km/h, a drugi 91km/h i zaczyna się wyprzedzanie przez #!$%@? 10 wsi i tysiąc kilometrów. Dlaczego obrażam obu? Bo jeden musi za wszelką cenę wyprzedzić, a drugiego to chyba biją jak lekko przyhamuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igorsky: Beka z wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak gościu się #!$%@?ł i przyblokował tirowca za taką akcje ( fakt , przesadzał już potem w #!$%@? ) to zrównali go wszyscy z ziemią, a teraz hur dur jakie #!$%@? na autostradzie w tych TIR'ach.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja za taka akcje bym blokowal wszystkie 3. Wjazd przed pierwszego i powoli zwalbiamy do 50 szyba w dol reka za okno i srodkowy palec w gore. Sory ale chamstwo chamstwem zwalczam.
  • Odpowiedz
@Igorsky: Ja za to dziś widziałem debila w tirze #!$%@?ącego po osiedlowej uliczce (pewnie nawigacja pokazała mu że może sobie skrót zrobić a on zapomniał, że nie jedzie osobówką). Wszyscy mijani musieli spieprzać na chodnik, bo by się nie zmieścili. On oczywiście nie miał zamiaru się zatrzymać. Pan i władca szos.
  • Odpowiedz
@Igorsky: #!$%@?, 3 pasy tam zrobili, żeby się dało wyprzedzać po górę jak prawym jedzie ciężarówka, środkiem słaba osobówka, to debile sobie wyścigi urządzają.
  • Odpowiedz