Wpis z mikrobloga

Natomiast jestem zdania, że absolutnie za każdą kobietą, która została sama z dzieckiem stoi jakaś historia.

Więc żadnej nie należy skreślać.


@isiowa: wydźwięk tego jest taki, jakby za facetami z dzieckiem nie stały historie.
@st0per: nikt nie pisze, że zawsze tak jest. Są laski, które świadomie lub mniej dokonują złych wyborów, jasna sprawa. Ale nie generalizujmy. Jakby napisał Paulo Coelho - nie znasz, nie oceniaj :P
@st0per: > to nie jest argument. Mężczyźni tak jak i Kobiety są odpowiedzialni za swoje życiowe wybory tyle i aż tyle. Nie wiem skąd przekonanie że samotna kobieta z dzieckiem to zawsze wina faceta a ona niewinna Lilia

Nikt tu nie mówił o takim przekonaniu, mówimy tu zupełnie o czymś innym. Czytaj ze zrozumieniem.
Moi rodzice rozstali się po 5 latach. Matka znalazła sobie mężczyznę który dał jej wszystko to czego niestety mój ojciec nie potrafił i takiego który potrafi znieść jej ultra arcy trudny charakter, są już 16 lat razem. On nie jest przegrywem, dla mnie to wygryw i szacunek dozgonny, bo mnie wziął jak swojego syna i tak traktował, nie jest to żadna beta, bo raczej większość z was #!$%@?ących te mądrości do jego
@Cooldawg: Przyznaję Ci rację kolego.
Natomiast zadziwia mnie to usilnie propagowanie tego typu contentu przez samotne matki na portalach społecznościowych. Jakby próbowały coś komuś udowadniać, maskować jakieś kompleksy, nie wiem nawet jak to określić. Dla mnie jako kobiety ma to po prostu drugie dno.
Gdybym była samotną matką, skupiłabym się na sobie i na porządnym wychowaniu swojego dziecka, bo w przypadku kiedy muszę mu dać wzorce i matki i ojca, jest