Wpis z mikrobloga

@Ranndolf: ciekawy wybór, gratuluję. Kiedyś mi się nie podobaly (na początku jak weszły do produkcji), ale teraz uważam, że to bardzo ciekawe auto i w sumie nawet mi się podoba. Nie miałem okazji się tym przejechać, ale na pewno jest mega komfortowy. Szanuję
  • Odpowiedz
@Ranndolf: uuu, ladna C6. Szanuje jako fan francuzow, a szczegolnie PSA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz jakies zdjecia srodka? Hydro i bogate wyposazenie pewnie robi robote. Tylko nie boisz sie tego silnika 2.7? Nie ma najlepszych opinii i czesci ciezko dostepne. A szkoda, bo jest naprawde bardzo elastyczny.
  • Odpowiedz
@Ranndolf: Jak mnie w-------ą te sebki, co by chciały, żeby tylko "a - szóstki" i "bimery" jeździły po drogach. Strasznie lubię jak ktoś się wyłamuje i nadaje kolorytu tym smutnym jak p---a drogom w Polsce jeżdżąc takimi samochodami. Nawet nie rozumiem jak ktoś może mówić, że ta C6 jest "tak brzydka, że aż ładna", ona poprostu jest bardzo ładna, tylko ludzie nie rozumieją, że są różne szkoły designu, a nie
  • Odpowiedz
@sailor_73: 2,7 podwójnie doładowany diesel, 204 KM, jeździ (a raczej płynie ;) ) bajecznie, zawieszenie jest cichutkie.

@CortesHernan: takie zawieszenie to opcja w C5, w C6 to standard, dodatkowo ma specjalny komputer który np. po wjechaniu w dziurę przednim zawieszeniem odpowiednio steruje tylnym, żeby już przygotować je na to, że też w dziurę wjedzie ;) Wygoda jest niesamowita. Znajomy który ze mną oglądał auto powiedział, że nawet BMW 7 nie jechało mu się tak wygodnie

@akwajuk21: Póki co wszystko sprawne i mam nadzieje, że ten stan się długo utrzyma, bo poprzednimi cytrynami jeździłem
  • Odpowiedz
@Ranndolf: Nie chce straszyc, ale w tym silniku lubi korba bokiem wyjsc. Jest sporo przypadkow opisanych na polskim forum peugeotklub glownie w 407). Ale sa tez uzytkownicy ktorzy sa bardzo zadowoleni. Nie wiem tylko w ktorych rocznikach byl ten blad konstrukcyjny, pozniej chyba poprawili.
Z drugiej strony, ten sam silnik jest montowany w Jaguarze i podobnych przypadkow nie odnotowano.
Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie sie dobrze sprawowac. Zajrzyj na
  • Odpowiedz
@jmyung: wiem o tym, ale w C6 też nie słychać o tym jakoś szczególnie dużo ( może dlatego, ze wszystkich aut wyprodukowali tylko 23,500 ( ͡ ͜ʖ ͡) ) a 3.0 benzyna jest cholernie trudno dostępna niestety :(
  • Odpowiedz
@eternal_slavo: Coś w tym jest. Kiedyś miałem przyjemność dokładniej przyjrzeć się CX, XM (mój) i C6, które stały obok siebie. I odniosłem wrażenie że istnieje ciągłość w ewoluującej na przestrzeni 30 lat stylistyce. Skoda, Passat, Audi, Ford i pewnie jeszcze kilka innych marek są dla mnie bardzo podobne, różnią się szczegółami. Citroneny faktycznie są inne.

Znajomy który ze mną oglądał auto powiedział, że nawet BMW 7 nie jechało mu się
  • Odpowiedz