Wpis z mikrobloga

@wireman99: jeden Ci powie że dobrze drugi że coś jest nie tak, najlepiej samemu się przekonać; u mnie na 830 działa dobrze, czasem pojawia się bug który powoduje wyłączanie się aparatu i zdarza się że zdjęcie nie chce się dodać do mms'a no i byłbym zapomniał, różnie bywa z baterią, podobno to poprawili w najnowszym buildzie ale dopiero go zainstalowałem więc nie mam jak się wypowiedzieć co do tego
  • Odpowiedz
@wireman99: jak Ci się nudzi..

ja bym poczekał na oficjalne wypuszczenie systemu(myślę, że w marcu/kwietniu pojawi się), bo możliwe, że po wypuszczeniu końcowej wersji będziesz musiał znowu formatować telefon.
  • Odpowiedz
@cycerone: a mi się zdaję, że będzie jak z aktualizacją z Win7/8.1 na Win 10 gdzie upgrade można zrobić, ale polecane jest robienie nowej czystej instalacji.

Z reszto nawet podczas testowych bulid'ów jest informacja, żeby lepiej najpierw przywrócić system do 8.1.
  • Odpowiedz
@wireman99: nie nie opłaca się. Miałem na swojej ten systen ok tygodnia. Największym minusem jest bateria a raczej drenowanie jej. Na wersji 8.1 ładowanie odbywało się co 3 dni i trochę, na 10 maks 2.5 dnia przy takim samym użytkowaniu.

Endomondo, jest to dla mnie jedna z ważniejszych aplikacji na 8.1 pobiera ok 15% a na 10 przy takim samym czasie grubo ponad 20% baterii.

Jeśli tak ma wyglądać WP 10
  • Odpowiedz
@wireman99: Co kto lubi.
Stabilność na pewno jest niższa, częściej się czeka przy wznawianiu, apki potrafią się wywalać. Raz cierpiałem jak jechałem książki odebrać autobusem i mi się nawigacja popsuła, przez co wysiadłem 2 km za wcześnie i musiałem dreptać ;)
  • Odpowiedz
@wireman99: również uważam że nie warto, po aktualizacji w grudniu miałem kilka problemów, aby wrócić do 8.1 musiałem oddać do serwisu. Udało się na gwarancji, ale po co komu takie atrakcje. Teraz widzę ile 10 zżera baterii. Podczas gdy na 10 ładowałem co dzień, max 1,5 dnia tutaj wytrzymuje mi 2,5 dnia bez problemu. A, mam 640, więc nie polecam na razie.
  • Odpowiedz
@wireman99: Ja mam 640 i zupelnie przeciwne odczucia niz wypowiadający sie tutaj. System dziala stabilnie, nic się nie zawiesza, nie resetuje, wznawianie widzę sporadycznie - na pewno nie tak często jak na 8.1. Bateria na poprzednich buildach trzymala tyle samo co na 8.1, a na najnowszym wygląda na to ze jest lepiej, tu akurat ciężko powiedzieć bo wyszedl 2 dni temu, ale widzę ze przy takim samym użytkowaniu schodzi znacznie mniejszy
  • Odpowiedz