Wpis z mikrobloga

@Nomadus: Pierwsze dwa pkt. to praktycznie rip-off z V-tki, tylko przerobiony na europejskie "standardy", gdzie mamy Michaela w garniturku i Franklina-złodziejaszka samochodów, który wpada na tego pierwszego...

Ale punkt trzeci - no Panie, słowa uznania, to naprawdę byłoby coś! Dziwne że R* na to nie wpadł wcześniej...
  • Odpowiedz
@asunez: dokładnie :) przełożone na europejski klimat. Ale nie wyprzemy się, że synonim emigranta to polak xD garnitur dla tego, że zawsze jak byłem mały tak wyobrażałem sobie gangsterów (dzięki tato za ojca chrzestnego). :D a cała akcja z policjantem byłaby czystym #!$%@? :D np misja: jedziesz policjantem szczelac do pozostałej dwójki niby a wbijasz od środka policję i takie tam :D
  • Odpowiedz
@mab122: No tak, bo ex-napadacz będący w programie WitSec, który przy pomocy murzyna-złodzieja i byłego kumpla-psychopaty, którego ten pierwszy #!$%@?ł, że nie żyje, napada na kolejne obiekty mamonopędne - to nie jest cliché ( )

Oczywiście rozumiem Twój punkt widzenia, ale wierzę, że jakby to dobrze sprzedać (a jak widać wyżej, R* potrafi sprzedać takie rzeczy) to mogłoby to całkiem fajnie wyjść ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@Mruvek: Ciekawe czy R* spróbuje kiedyś znów umieścić akcję GTA w klimatach z Vice City. W sumie to dla nich spore wyzwanie, bo poprzeczka jest wysoko i każdy będzie spodziewał się hitu.
  • Odpowiedz
@Nomadus: no mam podobną nadzieję, że akcja będzie gdzieś w Europie ja bym jeszcze dodał grywalną postać żeńską- ciekawe jak by sobie z tym poradził Rockstar
  • Odpowiedz
@Nomadus: charakterna owszem, ale niekoniecznie jak Trevor, ja nie przepadam akurat za tą postacią. Mogłaby to być na przykład matka trójki dzieci i jestem sobie wyobrazić komedię zbudowaną wokół tego, jak w trakcie napadu dzwoni dzieciak i pyta się gdzie jest w kuchni cukier czy coś w tym rodzaju.
  • Odpowiedz