Wpis z mikrobloga

@Szrlh: Jak na pierwszy raz i jak piszesz "z bagażem" to...za dużo. Jak przedobrzysz to albo się zniechęcisz albo przypląta Ci się jakaś kontuzja. Zacznij spokojnie od marszo-biegów. Jak potrzebujesz motywacji to wybierz jakiś plan dla początkujących i konsekwentnie się go trzymaj.
@Szrlh: Waga wadze nie równa;) Jak w tym 100 kg jest dużo fatu a do tego kondycji brak to tym bardziej będę polecał zacząć małymi kroczkami. Jak chcesz biegać to możesz poczytać to: http://bieganie.natemat.pl/5617,jak-zaczac-biegac-bieganie-bez-wypluwania-pluc-czyli-przewodnik-poczatkujacego-biegacza Podany tam plan zrealizowało z powodzeniem tysiące ludzi (w tym ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ale ja po prostu chciałem biegać a nie chudnąć bo akurat "suchoklates" ze
@Szrlh: max tempo za duże, oczywiście to może być błąd GPS albo tylko jeden wyskok ale warto zaznaczyć ze przez 2 mies musisz dreptać. Polecam pulsometr, to dobry bat na za duże ambicje które kończą karierę 90% biegaczy. Średnie tempo w porządku. Polecam plan Starzyńskiego dla debiutantów. Tam masz elegancko rozpisane jak zwiększac objętość treningu.