Wpis z mikrobloga

@Brainmaniac: jeździłem nieprzerejestrowanym wozem i po półtorej roku przy kontroli(drugiej czy trzeciej) mi zabrali dowód za niezgodność danych w dowodzie a własciecielem auta, ale to akurat byli nadgorliwi strasznie i szukali do czego sie #!$%@?ć xd także jeździj na czarnych z umową póki Ci nie karzą zmieniać. czarne blachy zawsze props. ah i gratuluje zakupu, oby służył.
Wystawiane sa mandaty na podstawie art 78 ust 2 pkt 1

@b4kus: Na podstawie tego punktu nie mają prawa nałożyć kary bo to tylko wymóg co do terminu. Ten punkt nie przewiduje konsekwencji.

@pietryna123: kara jest z art 97 kw tzw. blankietowego. Nie wprowadzaj w błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tym że karaniem zajmuje się policja a nie wydział komunikacji urzędu co raczej rzadko ma
@siea01: wszystko oprócz korbki jeszcze jakiś czas temu bym miał, część ciemnego drewna do środka chyba mam gdzieś, jak jeszcze nie jesteś to dołącz do grupy e34/e32 giełda na Facebooku kupisz to w ciągu paru dni
@pietryna123: mylisz się, zapewniam cie. Jeżeli chodzi o 97kw to pomyliłeś coś i brzmi następująco " Art. 97. Kto wykracza przeciwko innym przepisom o bezpieczeństwie lub o porządku ruchu na drogach publicznych,podlega karze grzywny do 3 000 złotych albo karze nagany." i ten przepis stosuje się do prd.