Wpis z mikrobloga

Nosze ja dumnie w niemieckiej korporacji - niech #!$%@? wiedzo i zadaja pytania, chetnie odpowiadam


@palladni: jesteś Sbixem, nie ze względu na koszulkę - ale ze względu na takie uzasadnienie ;)
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: @siezyje: @SScherzo: @Staruch:
Czyli nie trafi do was argument, ze chetnie opowiem niemcom to i owo o histori polskii i tych wydarzen - jakie by nie byly - i przez to rzuce nieco swiatla na ten temat?

Wiecie, ze niemcy nie wiedzo nic IIWS w polsce - zasadniczo tylko tyle, ze bylo auschwitz i jeszcze auschwitz, no i moze troche o zrownaniu z ziemia warszawy. I w
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: a co do uzasadnienia - troche pol zartem, pol serio to pisalem - nie zaczynam rozmow od 'a czy wiesz, ze w polsce...' i zasadniczo wszyscy niemcy ktorych spotkalem (poza niemcami-zydami, z nimi nie pogadasz) sa wyrozumiali i nie zywie do nich urazy w najmniejszym stopniu - za to chetnie rozmawiam z nimi na trudne tematy.
  • Odpowiedz
  • 13
@palladni: Pretensjonalne obnoszenie się ze swoim tanim, zbudowanym na 2WS patriotyzmem? Wystarczająco kiepskie to jest w naszym kraju, ale jeśli jeszcze to robisz za granicą to mi bardzo przykro ze takie przesłanie wysyłasz w świat.
  • Odpowiedz
@palladni: ale co taki argument zmienia w tym, że jesteś mentalnie Sebixem? Określasz współpracowników z pracy mianem "#!$%@?", nie potrafisz poprawnie pisać i wysławiać się w ojczystym języku, a rościsz sobie prawo do bycia dumnym patriotą, który dodatkowo ma misje edukacyjną...

... chcesz edukować ludzi - zacznij od siebie. :)

To jest pierwsza i podstawowa rzecz.
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe:
1. Argument mial uswiadomic, ze tak naprawde zartowalem. Mial byc wykopowo-stereotypowy skrot myslowy w formie zartu, nie wyszlo. Jestem slabym zartownisiem.
2. Nie pisze poprawnie po polsku bo nie uzywam polskich fontow? Nie mam zainstalowanej odpowiedniej klawiatury i nie oplaca mi sie przelaczac na nia tylko gdy mirkuje - za duzo mirkuje ^^

@PolakKatolik: A jak myslisz? Strzelaj, dam Ci szanse.
  • Odpowiedz