Wpis z mikrobloga

@Melisandre: ale dawaj klamry zawsze, jak masz normalne IDE (Intellij IDEA) to ci samo może dodawać klamry podczas formatowania kodu, i to jest piękne, polecam.
Bo to tylko może problemy narobić jak coś będziesz edytować na szybko, a same klamry nic nie popsują :D
  • Odpowiedz
@GotoFinal: tak, używam Intellij :) Czytam sobie książkę i raz widzę przykładowy kod bez klamer a raz z i nie wiedziałam co się dzieje. Będę używać klamerek skoro to dobre wyjście. :) Dzięki
  • Odpowiedz
@Hatespinner: no jak ci firma rozkazuje, i nie daje wyboru... to trzeba, albo zmienić pracę.
Brrr, te gówno eclipsowe nie potrafi nawet poprawnie projektu maven odczytać...
Nie wiem jak ktoś może tego używać.
  • Odpowiedz
@GotoFinal: Wiekszosc korpo, bo zaden team leader nie bedzie tracil czasu na pozwalanie pol roku konfigurowac Springa tylko kaze sciagnac STSa + ewentualnie pluginy.

Te ktore pozwalaja na cokolwiek, są albo topowe, do ktorych sie nie dostaniesz albo gówniane albo wyjatkiem.
  • Odpowiedz
@kisi3l: powodzenia w importowaniu projekt maven z modułami w podkatalogach...
Eclipse tego nie wpiera.

I co to za gówno IDE które nie potrafi po prostu odczytać projektu? skoro jest pom.xml, to klikam na niego w IDE i ma działać, to tylko głupi układ plików, w notatniku to sprawniej działa. (bo działa...)
A używając eclipse musisz jak ten debil jeszcze dodatkowo spłaszczać strukturę: https://maven.apache.org/plugins/maven-eclipse-plugin/reactor.html

Najgorsze IDE na jakim kiedykolwiek cokolwiek robiłem....
  • Odpowiedz