Wpis z mikrobloga

Bardzo dobre buty w promocji.
Kupiłem buty Adidas Response Boost 2.0 Techfit M w promocji, przecenione z ok. 450-500 zł na 219 zł. Są bardzo fajne. Jeżeli ktoś chce poczuć czym jest pianka boost w butach do biegania i nie wydać majątku to to jest chyba najlepsza opcja. But ma umieszczoną piankę boost w tylnej i przedniej części, czyli tam gdzie to najważniejsze i naprawdę tą amortyzację bardzo czuć. Przednia część buta zrobiona z giętkiego materiału (techfit) co bardzo wpływa na wygodę. Podeszwa wygląda na taką, że sprawdzi się i na asfalcie i w terenie. Waga buta w rozmiarze 9 US to 310 gram czyli tyle co bardzo drogiego, najnowszego modelu Energy Boost, więc jest w porządku.
Nie wiem tylko co jest z rozmiarówką. Adidas ma zaniżoną rozmiarówkę, ale wg. sposobu doboru butów (czyli dł. wkładki plus 1 cm) powinienem mieć rozmiar 46, jednak większość butów adidas 46 jest dla mnie minimalnie za mała, więc wybieram 46 2/3, które są zdecydowanie w porządku. Natomiast ten but ma jeszcze bardziej zaniżoną rozmiarówkę i w 46 i 2/3 było dość ciasno, dopiero 47 1/3 był ok. Także żeby wybrać dobry rozmiar trzeba raczej do rozmiaru wkładki w tym bucie (która równa się długości naszej stopy) dodać jeszcze jakieś 2 cm, chociaż to oczywiście zależy od konkretnego przypadku.
Link do sklepu: http://www.sklepbiegacza.pl/buty/meskie/treningowe/adidas-response-boost-2-0-techfit-m-czarny
#adidas #bieganie #sport #moda #buty #ciekawostki #zakupy #promocje
yrtk - Bardzo dobre buty w promocji.
Kupiłem buty Adidas Response Boost 2.0 Techfit ...

źródło: comment_lZorZuwezuj560o8TY6xD3EgBHI23s4x.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz