Wpis z mikrobloga

@signap: wyłączenie telefonu, zdjęcie obudowy i wymiana baterii a potem włączenie telefonu trwa - nawet jakby ktoś na serio chciał tak robić to spora strata czasu dziennie + rozwalone zaczepy obudowy po kilkudziesięciu cyklach. tłumaczyć dalej czy w piwnicy znajdzie się jakiś manual?
  • Odpowiedz
@ilmash: Chyba nie wiesz co mowisz. Robie tak od 1,5r i dopiero niedawno wymienilem obudowe. Tamta wciaz byla ok ale z zewnatrz nie wygladal dobrze. Nie wiem co to "spora strata czasu dziennie" ta 30s wymiana do siedzenia na ladowarce i czekania az sie naladuje albo i nie naladuje bo jestesmy tam gdzie nie mozna podpiac ladowarki - to pewnie trzeba wlaczyc UltraSavingMode...
  • Odpowiedz
@signap: jak już wyżej ktoś napisał: WP here - maile, komunikatory, smsy, telefon, deezer. jak potrzebuję zrobić coś więcej(praca) to i tak potrzebuję laptopa, którego mam przy sobie. jak go nie mam to mam czas wolny ;D
  • Odpowiedz
@ilmash: Dla mnie ten sposob jest zajebisty. Wychodzac wymieniam na baterie domowa bo w domu tez sie telefon uzywa i glupio wychodzic z 50%, wiec zamianka na 100%, niech sie podladuje. Idac do ... mam mobile wlaczone, blutacza bo zegarek, gps - zakladamy ze porobilem troche zdjec bo festyn, jakis filmik sie nakrecilo w 4k, a to Whats/inny, sluchanie muzyki na sluchawkach przez blutacza i dajmy na mam juz 30% baterii
s.....p - @ilmash: Dla mnie ten sposob jest zajebisty. Wychodzac wymieniam na baterie...

źródło: comment_mUHFQ8EsHMHCyjmtmHsgpxGhFAw70xom.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz