Wpis z mikrobloga

@RomeYY: Robię tam przeglądy okresowe. Nie, ten post nie jest reklamowy. Też nie rozumiem czemu takie zainteresowanie tablicą jest. Przecież to nie jest filmik z wypadku jakiś, tak samo nie jest to jakaś ściśle tajna sprawa...
@kkamil: pewnie podobnie z miejscem, mam 183cm wzrostu - przyjemnie się jeździ, ale czuć, że było projektowane dla mniejszych ludzi - nogi już są blisko kierownicy a tylna szyba pokazuje mi w większości asfalt tuż za mną, pewnie przy delikatnej przeróbce polegającej na obniżeniu nieco miejsca za kierownicą by było wygodniej nieco. Co do pojemności, to udało mi się z narzeczoną pojechać nim na 2 tygodniowe wakacje i się pomieściliśmy bez
@kone: Auto fajne, ale jako pierwsze i jedyne się nie nadaje niestety. Bagaże w nim przewieziesz, ale z małą szafką by był problem już, no, chyba, że byś przyczepkę ogarnął ( ). Można nim jeździć cały rok, ale jak jest troszkę więcej śniegu, to już się jedzie z duszą na ramieniu, bo tył chodzi na boki bez przerwy.
@Nelson2004: Nie, ale mam do obu równie blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@The_Godfather: Z pół roku gdzieś. Podczas kupna rozważałem bardzo mocno też kupno BMW Z4 lub mazdy MX-5, ale nie mogłem znaleźć beemki w bardzo dobrym stanie a poliftowa mazda NC która mi się bardzo podobała nie była na mój portfel. Jak już dostaniesz swoją w posiadanie to pamiętaj, żeby mnie zawołać ( ͡
@The_Godfather: Całkiem z zewnątrz nie jestem, bo wcześniej miałem 2 civiki VIgen i VIIIgen Type-S.
Jestem po trochu fanatykiem hondy, ale lubię wszystkie auta wszystkich marek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Na torze jeszcze nie byłem, ale planuję na wiosnę gdzieś się wybrać, pewnie do Kielc.

@Ponta daj się przejechać kiedyś ()