Wpis z mikrobloga

Do tej kwoty to szukaj czegoś od Kongera z serii Carbomaxx albo Shimano Catana. Jaki ciężar wyrzutu ? Do czego ten kij dokładnie ma być ?
  • Odpowiedz
@Kokon89: Chodzi mi głównie o rzucanie kiedy mam wyrzucony grunt zeby sie nie nudzić. Czasem eskapady wokół jeziora. Dlatego szukam czegoś "uniwersalnego"
  • Odpowiedz
@egzegfo: wędkujesz w Polsce ? jeśli tak to jak masz wyrzucony grunt to już na spinning nie możesz wędkować. jak spinningujesz to tylko ten kij może być w użytku.
  • Odpowiedz
@egzegfo: Nie ma uniwersalnego w przypadku spinningu, możesz kupić szczupakowy i nim łowić też okonie, ale cała przyjemność z zabawy z okoniami znika bo wtedy kij wydaje się sztywny jakbyś trzymał w ręku kij od szczotki.
  • Odpowiedz
@Kokon89: swoją drogą dla mnie to jest idiotyczny przepis, bo dlaczego mając zarzuconą wędkę na grunt nie mogę kawałek obok rzucać spinningiem, czym to się różni od rzucania obok spławikiem? PZW to jednak banda matołów.
  • Odpowiedz
@egzegfo: używam kilka lat konger spirado 270/30g i bardzo chwale sobie. Kij porządny, ladny i bardzo wytrzymały. Kosztuje koło 100.sporo ryb wyciągnąłem na niego, dobrze sygnalizuje brania.
  • Odpowiedz