Wpis z mikrobloga

@FilipChG: fajne, tylko czasem wkurza, że tyle trzeba czekać aż Ci zgromadzą np. odpowiednią ilość kamieni. Nie jest to gra gdzie siedzisz non stop i klikasz, ale żeby kilka razy kliknąć, wrócić do swoich zajęć i za jakiś czas w przerwie znow chwile poklikac: fajne :)
@FilipChG: Moim punktem odniesienia jest Settlers IV i dużo bardziej mi się podobało. Zmieniony jest model produkcyjny. W IV robiłeś drwala, zaraz obok tartak i dopiero deski szły do magazynu. W Online musisz grupować wszystko wokół magazynu. Żeby zrobić 1 żołnierza potrzebujesz 10 jednostek broni, co mi się osobiście nie podoba, na konnego potrzeba nawet 40 koni (sic!). Na razie gram ale już raz chciałem przestać ale coś mnie podkusiło, żeby
Z tym czekaniem to chyba standardowa cecha wszystkich Settlersów. Mimo wszystko zawsze lubiłem tę serię. Online bym sprawdził, ale nigdy nie grałem w gry przeglądarkowe i jakoś mam opory... Da się tam wyżyć bez mikropłatności?

Chyba lepiej włączę sobie "Settler: Narodziny Kultur", które kiedyś kupiłem ale porzuciłem nieprzeszedwszy...