Wpis z mikrobloga

@harpiowata: widze, ze jestes w temacie to sie zapytam od razu zebym byl pewny. Jak kupilem bilet to moge wejsc sobie na spokojnie o tej 15-16 ? Czy musze byc wczesniej? No i dodatkowe pytanie czy jak juz mam bilet na sobote akurat to czy moge wyjsc i wrocic pozniej bo np. chce sie przejsc na chwile na miasto ? ;-) tak pytam dla pewnosci ;-) dwa lata temu bylem bez
@boss69: tak, możesz wejść o tej 15, nie ma żadnego ograniczenia, bramki z tego co pamiętam są otwarte od 10 do 23. Z biletem jednodniowym nie możesz wrócić, musisz mieć karnet, bez problemu za to możesz chodzić pomiędzy mck a spodkiem :D
@harpiowata: Też mi się tak wydawało :D No to trzeba tak planować dzień żeby iść tam popołudniu i siedzieć do wieczora. Dobrze, że nie mam daleko bo 5 min z buta :D dzięki wielkie za info ;)
@ironman49: żadna.buda wypraszam sobie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
wydawka batona.to.bez.kolejki.4-5 minut. Lody szybciej bo.ciekly azot szybko.chłodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)
No właśnie byłem w trakcie edytowania z budy na trucka ale dałem sobie spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czyli bardziej slow-sweet-food ((oo)) to może wpadnę na kawę żeby nie pic tego świństwa z puszek, bo co roku pije tego stanowczo za dużo (,)

Tak z ciekawości bo piszesz że umili kolejkowanie. Czyli ciężarówke będziesz miał po za terenem imprezy tak
@panbaton: Czyli zapewne jak w tamtym roku. Jedna w strefie pomiędzy spodkiem a halą a druga gdzieś przed spodkiem no ale chętnie wpadne na chwilę na kawę i spróbuje tych twoich batonów ziomeczku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Powiem tak foodtrucki które stały na zewnątrz w tamtym roku znalazłem przypadkiem bodajże w sobotę wieczór i nawet w nich nie korzystałem.
Sam musisz wybrać (jeśli masz taką możliwość) jeśli miejsce po za strefą imprezy bedzie takie jak w tamtym miejscu to będzie obok kolejki która zaczyna rozrastać się od godziny 6 rano pytanie czy dzieciaki będą chciały wydać 8 złotych na batona, kawę czy lody molekularne :P. W środku strefy moim