Wpis z mikrobloga

Jestem ZAŻENOWANY całym tym "AMA" w cudzysłowie. Odpowiedzi na pytania o piłkę nożną, wakacje, jajecznicę na śniadanie, a nie ma odpowiedzi na ważne pytania. Niestety moderator wyłączył możliwość zakopywania tego AMA. Cały ten cyrk to jest splunięcie w twarz społeczności Wykopu.

#ama #walesa #zenada
  • 43
  • Odpowiedz
@Pan_Buk: a na co ty liczyłeś? xD Jak odpowie na jakieś pytanie to normalny człowiek tego nie jest w stanie zrozumieć bo to bełkot
  • Odpowiedz
@Pan_Buk: a co ty sie spodziewałeś? że bolek- a przepraszam 'Pan Prezydent'- pełen pustej dumy i buraczanej buty obnaży sie, przyzna do czegoś konkretnego, czy ustosunkuje do konkretnej sprawy/problemu na stronie ze śmiesznymi obrazkami?

  • Odpowiedz
@Pan_Buk: to samo zauważyłem, AMA jest w oderwaniu od powodów dla, których powstało to konkretne AMA... wygląda jakby to było AMA bez ostatniego pół roku w całej rozciągłości... Pewnie wykop celuje na niezrażenie do siebie prezydenta aby hajs nadal się zgadzał... Teraz "niepokorne/stare" media, będą mogły cytować wykop i podawać, że prezio "rozwiał wszelkie wątpliwości"...
  • Odpowiedz
@Pan_Buk: Już nie przesadzaj. Na ważne pytania też odpowiedział przecież. Fakt, że trwało to żenująco krótko. Tysiące pytań, a ten po 1h się zwinął. Wiadomo jakby miał ma wszystko odpowiedzieć to 100 lat by nie starczyło, ale po takiej aferze odpowiadać na pytania przez 1h to nawet nie żart.
  • Odpowiedz
Wybiórcza relacjonuje AMA i zwróciłem uwagę na fragment:
"Pytanie 8. Czy uważasz za właściwe, że głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?

Odp: Jestem przeciwko temu. A jeśli myślisz o mnie, to oddaję ci te co mam wg Ciebie tak zdeponowane. Mam pieniądze tylko w Polsce. "

Rzeczywiście, w 1995 roku obywatele Polski nie mogli lokować pieniędzy za granicą. Ale w 2002 roku weszło nowe prawo dewizowe i możemy
  • Odpowiedz
@Pan_Buk: 100% zgody. W ciągu prawie 3h od rozpoczęcia pojawiły się 3 odpowiedzi na krzyż dotyczące totalnych bzdur. @Moderacja po co było robić tyle szumu, nie upewaniając się wcześniej, że to AMA cokolwiek ze sobą przyniesie. Żenadometr wywaliło
  • Odpowiedz
Jestem ZAŻENOWANY całym tym "AMA" w cudzysłowie. Odpowiedzi na pytania o piłkę nożną, wakacje, jajecznicę na śniadanie, a nie ma odpowiedzi na ważne pytania. Niestety moderator wyłączył możliwość zakopywania tego AMA. Cały ten cyrk to jest splunięcie w twarz społeczności Wykopu.


@Pan_Buk: odpowiedzi na ważne pytania były dziś w wydaniu specjalnym "Kropki nad i". Niebawem całość powinna być na stronie magazynu. Wrzucimy linka.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Wy też moglibyście zgłosić się do AMA. Mirki wielokrotnie wzywali Waszą redakcję (albo tę drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°), zadawali pytania, ale nigdy nie padła żadna odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Pan_Buk: ama na jedną godzinę i odpowiedzi na 32 pytania. Super ama. Bywały dni, kiedy Leszke więcej się rozpisywał na mirko niż napisał dzisiaj w tym wielkim, oficjalnym ama. Kpina. To już wywiady z tym megalomanem miały większą wartość, o ile jakąkolwiek.
Ale i w tym ama da się wychwycić ten niepowtarzalny styl i składnię Leszke. Coś tam o chodzeniu po wodzie w Miami też było xD
  • Odpowiedz