Wpis z mikrobloga

Jestem ZAŻENOWANY całym tym "AMA" w cudzysłowie. Odpowiedzi na pytania o piłkę nożną, wakacje, jajecznicę na śniadanie, a nie ma odpowiedzi na ważne pytania. Niestety moderator wyłączył możliwość zakopywania tego AMA. Cały ten cyrk to jest splunięcie w twarz społeczności Wykopu.

#ama #walesa #zenada
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy Leszke w ogóle widział pytania niewygodne czy Ci co piszą nie czytali mu niektórych pytań, żeby go nie zniechęcić do wypoka.
  • Odpowiedz
Facet jest tak żenujący, że aż żal czytać.
1. Posiada pieniądze zdeponowane tylko w Polsce - a co to znaczy? Że w polskim banku czy deponuje w Polsce w oddziale banku zagranicznego?
2. Nigdy nie był na polowaniu z Kiszczakiem - mam nadzieję, że ktoś ich widział i podważy.
3. Kupił mieszkanie za 25 tys. dolarów - jak na elektryka to całkiem fajną sumą dysponował.
4. Związkowi oddał 30 tys. dolarów - w nawiązaniu do powyższego punktu, hmmm, ależ z niego Samarytanin.
5. Posiada liczną rodzinę dlatego nie inwestuje pieniędzy - no tak, po co inwestować skoro konferencje i spotkania dobrze płatne (tylko co on tam pitoli przez tyle lat po obaleniu systemu? Że płot przeskoczył?)
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Wiem, sam pod takimi wpisami apelowałem o rozsądek. Zamiast zadawać po jednym takim pytaniu, to wklejali wszystkie. Głupota. Jeszcze ludzie nie czytali odpowiedzi na już zadane pytania i znowu pytali o to samo. Byle tylko zadać pytanie.
  • Odpowiedz