Wpis z mikrobloga

#film #oskary #niepopularnaopinia
Jeszcze niedawno prawie wszyscy podniecali się filmem Zjawa, że film Dekady, pewniak do Oskarów, najlepsza rola Leo i td nawet jakiś mirek który jako jeden z pierwszych widział screenera dość szeroko rozpisał sie na temat tego filmu. Nie mineło kilka miesięcy a prawie wszyscy mówią już innym filmie "Pokój" że Zjawa nie ma startu do tego filmu, kinomaniak dał 10/10. A ja wam mówie że za 10 lat , co ja pisze 2 lata większość zapomni o tych dwóch tytułach a i tak każdy będzie pamiętał o Matrixie
Pobierz
źródło: comment_sc0mFAJMvrriI5ApJ199S7LGRAX2yJXc.jpg
  • 9
@MrsMsx: Powiem tak. To nie jest tak, że już nie powstają DOBRE Filmy. Byłoby to kłamstwem, bo można znaleźć wiele filmów które ogląda się z przyjemnością, ale lata 90 miały w sobie coś magicznego. Nie mówię tylko o kinematografii, ale tez i o muzyce i innych dziedzinach. Zupełnie insza inszość. Jakaś taka indywidualność i oryginalność. A teraz to w większości powielanie schematów, mnóstwo efektów specjalnych - które mają zastąpić nie wiadomo
@MrsMsx: Pokój - Ocena mocno przesadzona. Facet sie napalił strasznie, ale film średni. Motyw fajny, psychologia postaci dobra, ale tak średnio bym powiedział.
@choleryk: Może i tak. W sumie moja mama to wielka miłośniczka Nocy i Dni, Nad Niemnem itp. Sama mówi, że urodziła sie w złych czasach. Tak więc, chyba masz racje.