Wpis z mikrobloga

@MojHonorToWiernosc: Regulacja poziomu głośności i mniej więcej tonu (3 pasma, wysokie, średnie, basy), jakiś efekt i to tyle. Dla każdego źródła dźwięku ustawiam sobie osobny poziom i mniej wiecej na ucho słyszysz jakie instrumenty trzeba ściszyć, a jakie podbić, no oczywiście o ile nie masz drewnianych uszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj akurat prosty allen&heath za bodaj 4k, ale zdarzało mi się kilka razy pracować na
  • Odpowiedz
@MojHonorToWiernosc: Ja aktualnie mam 17 lat i uczę się w technikum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jesteś dobry to sami Cię wyhaczą - mi się udało :P
@djbartek: M32 nie ma startu do T-112 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co nie zmienia faktu że na banalne imprezy nie ma co ściągać sprzętu za grube tysiące tam gdzie nie jest potrzebny :)
  • Odpowiedz
@MojHonorToWiernosc: wykształcenie to nic. Ważne by słyszeć( ͡° ͜ʖ ͡°) I umieć odpowiednio reagować na różne dziwne sytuacje których przy pracy na żywo nie brakuje ;) I dobrze by ogarniać routing sygnałów, co i po co jest w systemie nagłośniania. Najlepszą szkołą jest praca zaczynając od zwijania kabi. (TAK! To też trzeba umieć ( ͡º ͜ʖ͡º) ) A kończy się
  • Odpowiedz
@bobik08: Ja w zasadzie za stery wskoczyłem całkiem przez przypadek... i tak już zostałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Fajna sprawa - w dzień sobie programuję, a wieczorem na imprezę, trochę się pobawię i jeszcze zapłacą ładne pieniądze :P
  • Odpowiedz