Wpis z mikrobloga

Jak działa regulacja temperatury w środku jak ustawie pokrętło na 18 kolor niebieski to powinno lecieć zimne powietrze ? U mnie cały czas leci gorące dopiero muszę wyłączyć żeby leciało zimne. #w124 #mercedes
  • 17
  • Odpowiedz
@Kmita_: ta, ale tam są takie kraniki i się przycinają... czy kranik, teraz to już Ci dokładnie nie powiem, musiałabym pod maskę zajrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przy klimatyzacji automatycznej jest jeden, przy zwykłej i w wersjach bez klimy dwa. Można je spokojnie wymienić i wyczyścić.
Także nie strasz kolegi ściąganiem całej deski, hehe
  • Odpowiedz
@somebody: to zacznij od sprawdzenia bezpieczników i tego, czy jest prąd. Jeżeli to jest ok, to po prostu uderz w nie parę razy czymś. Powinny się zamknąć wtedy, a Ty będziesz mieć diagnozę.
  • Odpowiedz
@Kmita_: źle mnie zrozumiałeś prąd jest na pewno bo cieple leci ale jak wyłączę na min tzn przeskoczy mi to wtedy mam zimne a jak ustawie 18 to leci cieple w zakresie od wlaczenia do max zawsze leci cieple wiec sie zastanawiam czy tak powinno byc bo nie moge ustawic zeby mi letnie powietrze lecialo tak musze wylaczyc zimno zaraz wlaczyc i dalej goraco
  • Odpowiedz
@somebody: to najlepiej byłoby je po prostu podmienić i zobaczyć co i jak. Bo jeżeli to nie elektrozawory to może faktycznie coś od sterowania temperaturą.
  • Odpowiedz