Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski to ja nawet nie,

Koleżanka mi się zwierzyła, że nie lubi "na pieska". No więc spytałem co jest takiego złego w tej pozycji

Bo facet sobie rucha z tyłu, a ja się czuje taka samotna z przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Prycham od wczoraj, jak sobie o tym pomyślę.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e tam, czasem fajnie jest być potraktowaną tak "przedmiotowo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lookbehindya: Mówi się że faceci traktują kobiety jak tylko przedmiot do ruchania itp., ale kobiety lubią coś takiego od czasu do czasu (albo częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nie mam racji?
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: Ehh i weź tu taką obracaj - światło za jasne (widać jej śmieszny pieprzyk na tyłku), od tyłu nie bo nie ma bliskości, za mocno nie (lubi, ale co sobie o niej chłopak pomyśli) i cała masa rozpraszający bzdetów, ale brak orgazmu to oczywiście wina faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak się czasami zapytam czym się przejmuje moja dziewczyna podczas wiadomych igraszek, to się łapię
  • Odpowiedz
@sw3ar: BTW (nie mogę już niestety edytować wcześniejszej wiadomości) - s--s to znacznie więcej niż piesek i lodzik i ja raczej współczuję, jeśli ktoś nie potrafiłby bez nich prowadzić satysfakcjonującego życia seksualnego.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: no tak, jakbym miał kochającą dziewczynę oraz sam bym ją kochał, która podczas sexu chciała by się kochać tylko w 1 pozycji po ciemku to oczywiście byłbym tym złym gdybym zerwał z tego powodu
  • Odpowiedz
@sw3ar: Ja mam cały zeszyt ze swoimi fantazjami seksualnymi, żadna nie jest pozycją na pieska ani nie zawiera seksu oralnego (żadna też nie jest specjalnie perwersyjna, w gruncie rzeczy), więc jeśli rezygnacja z tych dwóch praktyk jest równoznaczna z kochaniem się pod kołderką w jednej pozycji, to chyba powinieneś trochę poćwiczyć wyobraźnię.
  • Odpowiedz
@sw3ar: Zgodzam się z @janeeyrie całkowicie. Jak czyjś s--s opiera się na piesku i lodziku to chyba nie wie co można robić w łózku. (Szczerze to nie słyszałam jeszcze od żadnej koleżanki żeby lubiła na pieska)
  • Odpowiedz