Wpis z mikrobloga

Cześ wszystkie obrońcy baterii w ajfonie. wpis @PoProstuMichal zmusił mnie do jakis refleksji.
Jest to mój 3 iPhone w ostatnich 3 miesiącach, każdy trzyma tak samo c-----o baterie. Teraz tak zaraz zleca sie tutaj janusze ajfonów XD którzy kupili swojego pierwsze za over2k i teraz d--a ich boli i bedą bronić rencami i nogami. Mam 5 znajomych, tak nawet wykopek może mieć friendsów. 4 z nich ma iP6 a jeden 6S. Jednemu bateria potrafi spaść o 10% w trakcie 5 minutowej rozmowy, telefon kupiony w Kwietniu 2015. Pojechał do iSpotu, Kortlandu uj wie gdzie jeszcze, wszędzie na diagnostyce baterii wychodziło ze sprawna i nie przyjmą, tyle. Jak sie uda to dodam tutaj papierek to potwierdzający. Kolejny ten z 6S za tydzień wymienia go na 6S+ ponieważ ten 6S którego kupił 2 miesiące temu nie wytrzymuje mu połowy dnia. TAK K---A REFUB Z CHIN TAK TAK!! A on jeździ XC90 2015 specjalna wersja z logiem aliexpress na masce.
Dołączam teraz mojego ajfona, wczoraj miał dobry dzień i ładowałem go tylko dwa razy.
Ale teraz druga strona... moja dziewczyna ma szóstkę kupiona w marcu 2015 i ma włączony GPS, LTE, BT i telefon jej wytrzymuje cały dzień.
Ja w swoim mam włącznie tylko 3G podobno na LTE szybciej zżera baterie, cały czas włączony tryb oszczędzenia energii, gps wyłączony. Telefon kupiłem w poniedziałek. :-)
#iphone #apple #telefony

CZEKAM NA HEJT. I ZDJĘCIA JAK WASZE AJFONY TRZYMAJĄ CAŁY DZIEŃ Z UŻYCIEM GODZINNYM XD
Norbercikk - Cześ wszystkie obrońcy baterii w ajfonie. wpis @PoProstuMichal zmusił mn...

źródło: comment_XMTHdiLCd1Zdri2vMU3XB5bNJ10WnRWz.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norbercikk: bo nie mają konkurencji pod względem systemu? Hehehehehehehehehe no chyba jednak nie. Ios to uproszczone g---o, na którym nawet nie da się operować dowolnie na własnych plikach. Wrócimy do tej rozmowy jak będzie można zrobić na telefonie co chcesz bez kombinacji alpejskich typu chmura czy ten p--------y itunes.

Android L/M > g---o > ios
  • Odpowiedz
@Norbercikk: stary, nie chcę być niemiły ale czy Ty nie rozumiesz po polsku? Po sebowsku spróbuję Ci wytłumaczyć przykładem motoryzacyjnym: BMW pali w trasie przy 110 6/100, dane dla temperatury 21 stopni i 2 osobach w środku. Ty wieziesz jeszcze 4 sebów oprócz Ciebie i dodatkowo ciągniesz przyczepę z napisem SNAPCHAT. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
@elemenTH: a czy ty rozumiesz, ze mam włączone OSZCZĘDZANIE ENERGII przez cały dzień i wtedy nie ma żadnego działania w tle aplikacji. btw. nigdy nie kupie BMW, nie stać mnie.
  • Odpowiedz