Wpis z mikrobloga

Opowiem wam historie pod tytułem - Jak dostałem dzisiaj raka, główny sponsor gracz o nicku: Migusiem Powalajen.
Siedzie sobie pod depo, jak to ja i skilluje. Nagle przychodzi Migusiem Powalajen I prowokuje mnie ale to zawistnie i nieubłaganie, rzucając mną wszędzie gdzie się da. No to na odczepnego rzuciłem w niego kilka czarów i wróciłem do swojej rutyny RPG, Skill, Pisanie na mirkoczacie i pomocy. Lecz zawistny gracz wrócił z bandą i zaczęli mnie atakować, stwierdziłem że spróbuje po negocjować albo ich jakąś zniechęcić w końcu jestem graczem neutralnym i staram się unikać sprzeczek z kimkolwiek. PVM Ponad PVP ludzie łączcie się i te sprawy. Lecz wszystko co próbowałem skutku nie dało. Tak po paru minutach walki o życie(co nie było najtrudniejsze) osoby które rozumieją pozycje graczy neutralnych przyszły z odsieczą i rzeczywiście dzięki ich poświęceniu udało mi się uciec. Po powrocie, agresorzy stali się agresywniejsi ponieważ nie udało im się zdobyć mojego ciała które całkowicie nic im by nie dało. To też zaczął się atak ale tym razem werbalny pierwsze zdania #rakinstant straciłem wiare w wykopowy ots dla wykopków. Były to tak sebkowe zdania pod tytułem: No taki z Ciebie BUG PVP #!$%@?, następnym razem zdechniesz, myślisz że taki kozak jestes? etc etc załączam fotke rakotwórczą. Teraz prośba do tych z parcel gaming którzy zachowują się jak raki i myślą, że poza pvp nie ma nic w tej grze. JEST! Tu jest dużo więcej, myślicie że po co są serwery non pvp? Bo jest w grze kontent który można przejść bez mordowania. Chcecie pvp to róbcie pvp z tymi co też tego chcą bo inaczej jest to jednostronna walka która nie ma żadnego sensu.

To nie jest war ots tylko casual pvp.

Bonus informacyjny: Skulle kiedyś nie oznaczały, teraz ten śmieć musi zdechnąć, tylko raczej informowały gracza ze skullem ze naraża na obrażenia swoją drużynę. A w tibii 7.1 to w ogóle nie było skulli, pozdro.

#mirkots
NoNameeDD - Opowiem wam historie pod tytułem - Jak dostałem dzisiaj raka, główny spon...

źródło: comment_LfigdIcFTQ4496X9543to0C92JKQbNQH.jpg

Pobierz
  • 21
@kitz: Ym generalnie mi chodzi jaki stan umysłu mają Ci gracze, #!$%@?, biegaja za Tobą, prowokują a jak im nie wyjdzie to zaczynają wyzywać, chciałem to jakąś rozpisać. Tak btw kitz pomagałeś im nie gadam z Tobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NoNameeDD:
Ciężko mi sie zgodzić, ale w jednym sie zgadzamy, smieszne jest to że ktoś teraz mowi o jakichs skillach pvp, teraz 1vs1 nie da sie kogos zabic jeżeli levele są podobne, gdy nie bylo hotkeyi wtedy liczyl sie faktyczny skill. Nie chce zabrzmieć jak idiota, ale jak ktoś mowi cokolwiek pvp na tibii 10.77 to rzetelnie kisne, ob i comandowanie to inna sprawa.
Jak ktoś w walce 1vs1 na mirko